Doniczki prosperplast - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Doniczki prosperplast w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1824 produkty - zobacz najlepsze oferty
Nowy zamysł w estetyce wzornictwa firmy Prosperplast. Wysoka doniczka Rato Square o fakturze wiernie imitującej plecionkę z naturalnego rattanu, w klasycznej, czystej formie, pozwala kreować piękne unikatowe wnętrza i bez ograniczeń aranżować przestrzeń wokół domu, godząc różne style i upodobania. Jej funkcjonalność wyraża się również w komforcie użytkowania bez względu na aurę. Doniczka sprzedawana jest razem z wkładem, który nie ma otworów w dnie.
Więcej
Zwiń
Doniczka Rato low antracytowy DRTS325L Prosperplast Rattanowa struktura Kolor: Czarny/Antracyt Doniczka odporna na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki klasycznej, czystej formie nadaje się do wszystkich pomieszczeń Zestaw zawiera: Doniczkę RATO LOW, Wkład do doniczki Wymiary Długość: 32 cm Szerokość: 32 cm Wysokość: 32,5 Pojemność: 32 l Rato LOW Rato LOW wykonana została z tworzywa sztucznego wysokiej jakości, odpornego na UV oraz warunki atmosferyczne. Swoją fakturą wiernie odwzorowuję naturalną plecionkę z rattanu. Doniczka w swojej klasycznej, czystej formie, pozwala kreować piękne unikatowe wnętrza i bez ograniczeń aranżować przestrzeń wokół domu, godząc różne style i upodobania. Funkcjonalna, o ciepłym, egzotycznym charakterze, stanowi doskonałe uzupełnienie stylowej dekoracji wnętrz, aranżacji tarasów, werandy, ogrodów zimowych, ogródków restauracyjnych, barowych oraz kawiarnianych. Wytrzymałe Doniczka wykonany jest z wysokiej jakości, elastycznego, tworzywa sztucznego.
Więcej
Zwiń
Doniczka skrzynka RATO DRTC600H-44OU firmy PROSPERPLAST

Skrzynki z kolekcji Rato o fakturze wiernie imitującej plecionkę z naturalnego rattanu.

Funkcjonalny, estetyczny i nieco egzotyczny dodatek na tarasy, do ogrodów restauracyjnych, barowych oraz kawiarnianych.

Uzupełnienie dla stylowej dekoracji wnętrz. W zestawie system nawadniający.

Skrzynka Rato Case High Can wsparta na stabilnych nogach doskonale prezentuje się w otoczeniu domu, na tarasach i balkonach. Niebanalny dodatek w strefie publicznej. W zestawie system nawadniający.

KOLOR BRĄZ 44OU

Wymiary Doniczki:
  • długość: 60 cm
  • szerokość: 25 cm
  • wysokość: 46 cm
  • pojemność doniczki 30 L


Dzięki powierzchni odpornej na promienie UV, donice zachowują swój kolor, a struktura ich materiału jest odporna na pęknięcia, złamania oraz stłuczenia. Dlatego mogą stać w domu i w ogrodzie.
Więcej
Zwiń