Kabiny prysznicowe Durasan - najlepsze oferty

Durasan Parma to zestaw, który wyróżnia atrakcyjna cena i bardzo duża funkcjonalność.
Produkty SDurasan w kategorii Kabiny prysznicowe (Armatura i hydraulika). Największy wybór z oferty Durasan, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 106 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wymiar kabiny z brodzikiem: 100x85x196 cm KABINA wymiary: 100x85x180 cm, szkło: ciemne/grafit, bezpieczne, hartowane, 6 mm, aluminiowe, chromowane profile, uchwyty metalowe, ciche przesuwane drzwi dzięki systemowi Smooth Moves, górne rolki: podwójne chromowane z blokadą, dolne rolki: pojedyncze z możliwością wypięcia, szczelność kabiny gwarantują uszczelki boczne, szczelność drzwi zapewniają uszczelki magnetyczne, drzwi rozsuwane, serwis do klienta do domu. BRODZIK wymiary: 100x85x3x16 cm, średnica odpływu: Ø 90 mm, materiał: akryl, pozwala utrzymać temperaturę otoczenia, wygłusza odgłos spadającej wody, wytrzymała i elegancka podstawa, posiada nóżki z regulacją co umożliwia wypoziomowanie go nawet na krzywej podłodze, bez syfonu. WYPRODUKOWANO W POLSCE GWARANCJA 5 LAT
Więcej
Zwiń
wymiary kabiny: 80x80x190 szkło: transparentne (przezroczyste), bezpieczne, hartowane, 6mm, metalowe uchwyty, drzwi podwójne otwierane na zewnątrz, możliwość niwelacji krzywizny ściany, zawiasy podnoszące drzwi (up&down), mocowanie wspornika, profile: chromowany połysk, ochronna powłoka Nano Glass, która zapewnia łatwiejsze utrzymanie w czystości kabiny i chroni szkło przed rysowaniem, zapobiega osadzaniu się nalotu np. z mydła, serwis do klienta do domu. WYPRODUKOWANO W POLSCE GWARANCJA 5 LAT * Brodzik i deszczownica to elementy wizualizacji i nie ma ich w komplecie z kabiną.
Więcej
Zwiń
Durasan Parma to zestaw, który wyróżnia atrakcyjna cena i bardzo duża funkcjonalność.