Tanie Pralki - najlepsze oferty

produkt dokładnie taki jaki wybrałam
Tanie pralki – Urządzenie niezbędne w każdym domu! Kup dobra pralkę w atrakcyjnej cenie. Wybierz model ładowany z przodu lub od góry. Dopasuj wymiary do wolnej przestrzeni, zdecyduj o ładowności lub funkcjonalności. Szeroki zakres programów, możliwość ustawienia temperatury, opóźnienie czasowe, timer, wyświetlacz. Najlepsze oferty w najniższych cenach marek: Botti, Candy, Beko, Daewoo, Amica, Whirlpool.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 94 produkty - zobacz najlepsze oferty
AquaFusion Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.
Więcej
Zwiń
PRODUKT FABRYCZNIE NOWY
GWARANCJA PRODUCENTA 24 MIESIĄCE

ZNISZCZONE OPAKOWANIE FABRYCZNE

KOMPLET DOKUMENTÓW DOSTARCZONYCH PRZEZ PRODUCENTA
SPRZĘT POCHODZI Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

"NIEPRZYJMUJEMY REKLAMACJI Z TYTUŁU USZKODZONEGO OPAKOWANIA GDYŻ NIE JEST ONO PRZEDMIOTEM TRANSAKCJI"

Program Super Szybki 15'
Spieszysz się? Ładunek o wadze do 3 kg tkanin można teraz uprać w zaledwie 15 minut. Program ten jest przeznaczony do prania lekko zabrudzonych ubrań w temperaturze 30°C.

Program "Codzienny"
To program zaprojektowany pod kątem codziennych potrzeb, dzięki któremu można uprać do 6 kg mieszanych tkanin bawełnianych i syntetycznych w temperaturze 40°C w ciągu zaledwie 60 minut.

Klasa efektywności energetycznej A+
Nowe pralki Whirlpool zużywają 10% energii mniej niż standardowe urządzenia klasy A. Mniejsze zużycie energii sprawia, że są one także przyjazne dla środowiska.
Więcej
Zwiń
Pralka Amica AWB 510 LP z serii BasicControl, to wolnostojące urządzenie ładowane od frontu, o głębokości 50 cm. Pomieści do 5 kg tkanina. Urządzenie mieści się w klasie energetycznej A+. Prędkość obrotów wirowania bębna można dowolnie regulować, nawet do 1000 obrotów na minutę. Urządzenie oferuje wiele programów prania, takich jak: Bawełna: 90˚C, Syntetyki, Intensywny, Płukanie, Pranie krótkie - 30 min., Wełna, Delikatny, Wirowanie, Eco. Program Intensywny poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a program Delikatny, wypierze delikatną odzież bez narażenia na zagniecenia. Przydatny jest także program Pranie krótkie, dzięki któremu odświeżysz odzież w temperaturze 30 stopni w 30 minut. Kolejnym programem, na który warto zwrócić uwagę, jest Bawełna: 90˚C. Dzięki niemu wypierzesz białe i kolorowe tkaniny, takie jak pościel, ręczniki czy bieliznę. Natomiast delikatnym swetrom wełnianym dedykowany jest program o nazwie Wełna.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Pralki

produkt dokładnie taki jaki wybrałam