Tanie Pralki - najlepsze oferty

Tanie pralki – Urządzenie niezbędne w każdym domu! Kup dobra pralkę w atrakcyjnej cenie. Wybierz model ładowany z przodu lub od góry. Dopasuj wymiary do wolnej przestrzeni, zdecyduj o ładowności lub funkcjonalności. Szeroki zakres programów, możliwość ustawienia temperatury, opóźnienie czasowe, timer, wyświetlacz. Najlepsze oferty w najniższych cenach marek: Botti, Candy, Beko, Daewoo, Amica, Whirlpool.

Pralka to podstawowy element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Właśnie z tego powodu ważne, by jej wybór był dokładnie przemyślany. W wyborze pralki, należy wziąć pod uwagę jej parametry techniczne.  W przeciwnym wypadku możemy być z niej rozczarowani.

Na jakie pralki warto zwrócić uwagę?

Przed zakupem sprzętu musimy dobrze zastanowić się nad tym, czego od niej oczekujemy. Jeżeli wymiary mieszkania niczym nie ograniczają naszego wyboru, możemy skupić się jedynie na aspektach technicznych i wizualnych. Posiadając małą łazienkę musimy dokładnie zagospodarować każdy centymetr powierzchni, jakim dysponujemy. W takim wypadku najlepiej zwrócić uwagę na pralki otwierane od góry. Dodatkowym atutem są ich wymiary - są to z reguły wąskie urządzenia o klasycznej głębokości. W przypadku kiedy przestrzeń nas nie ogranicza, warto zainwestować w zakup pralek ładowanych z boku. Z reguły posiadają one większą ładowność i bardziej zaawansowane funkcje. Niektóre z nich można także zabudować. Warto również zwrócić uwagę na parametry takie jak: efektywność wirowania, ilość obrotów na minutę oraz zużycie wody. Za najbardziej wydajne uważa się pralki klasy od A+++ do A+. Urządzenia te oferują nam większy pakiet możliwości, aczkolwiek pochłaniają one dużo energii elektrycznej, przez co są drogie w utrzymaniu.

Cena pralki uzależniona jest głównie od jej pojemności. Chcesz nabyć pralkę tanio? Poszukaj wśród pralek o małej pojemności. Posiadasz dużą rodzinę? Dobrym wyborem będzie urządzenie, które pomieści wszystkich domowników.Tanie pralki, dostępne w atrakcyjnych cenach, znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź naszą ofertę, porównaj opinie i przekonaj się, że pralki tanie to znakomity wybór!

Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 105 produktów - zobacz najlepsze oferty
Pralka ładowana od frontu o głębokości 41.2 cm, pojemności znamionowej 6 kg, z maksymalną szybkością wirowania 1000 obr/min. W klasie efektywności energetycznej A+++. Roczne zużycie energii: 152 kWh/rok. Opóźniony start maksymalnie o 9 h. Zabezpieczenie przed dziećmi.

Wysokość (cm): 84
Szerokość (cm): 60
Głębokość (cm): 41.2
Waga (kg): 55
Pojemność znamionowa (kg): 6
Klasa efektywności energetycznej: A+++
Klasa efektywności wirowania: C
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 152
Roczne zużycie wody (litr/rok): 8799
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1000
Poziom hałasu podczas prania (dB): 62
Poziom hałasu podczas wirowania (dB): 76
Klasa hałasu: brak danych
Instalacja: Wolnostojąca
Zużycie energii w programie bawełna 60 st. C. przy pełnym załadowaniu (kWh): 0.663
Zużycie energii w programie bawełna 60 st. C. przy częściowym załadowaniu (kWh): brak danych
Zużycie energii w programie bawełna 40 st.
Więcej
Zwiń
Konstrukcja

 • Zawias drzwiczek: W górę
 • Wbudowany wyświetlacz: Tak
 • Model: Wolnostojący
 • Uniwersalny silnik: Tak
 • Typ kontroli: Przyciski, obrotowy
 • Tworzywo rury: Plastik
 • Długość przewodu: 1,2 m


Wydajność

 • Pojemność bębna: 5 kg


Konstrukcja

 • Typ wyświetlacza: LED
 • Typ ładowania: Od góry
 • Kolor produktu: Biały


Moc

 • Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz
 • Napięcie wejściowe AC: 220 - 230 V
 • Pranie zużywające energię: 0,75 kWh
 • Skala efektywności energetyczne
Więcej
Zwiń
Oferujemy pralkę wirnikową bez wirówki firmy Electro-line model PB40-8A. Pralka jest fabrycznie nowa i oryginalnie zapakowana. - Napięcie prądu: 230 V- Częstotliwość prądu: 50-60 Hz- Moc pralki: 210 W- Pojemność pralki: 4 kg- Wyłącznik czasowy pralki: do 15 min- Obudowa z wysokiej jakości polipropylenu- Niskie zużycie energii- Gwarancja: 24 miesięcy- Instrukcja w języku polskim Pralka działa na zasadzie pralek typu "Frania" - nie ma wirówki ani pompy odsysającej wodę oraz nie podgrzewa wody.
Więcej
Zwiń
Produkt dobrze wykonany, internetowo zamówiony , dosyć szybko dostarczony. Feler po stronie osoby która sporządza opis produktu który różni się od tego z instrukcji obsługi a nie zadawala klienta. Pralkę postanowiliśmy wymienić na inna czytając w salonie instrukcje obsługi.