Tanie Pralki - najlepsze oferty

Tanie pralki – Urządzenie niezbędne w każdym domu! Kup dobra pralkę w atrakcyjnej cenie. Wybierz model ładowany z przodu lub od góry. Dopasuj wymiary do wolnej przestrzeni, zdecyduj o ładowności lub funkcjonalności. Szeroki zakres programów, możliwość ustawienia temperatury, opóźnienie czasowe, timer, wyświetlacz. Najlepsze oferty w najniższych cenach marek: Botti, Candy, Beko, Daewoo, Amica, Whirlpool.

Pralka to podstawowy element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Właśnie z tego powodu ważne, by jej wybór był dokładnie przemyślany. W wyborze pralki, należy wziąć pod uwagę jej parametry techniczne.  W przeciwnym wypadku możemy być z niej rozczarowani.

Na jakie pralki warto zwrócić uwagę?

Przed zakupem sprzętu musimy dobrze zastanowić się nad tym, czego od niej oczekujemy. Jeżeli wymiary mieszkania niczym nie ograniczają naszego wyboru, możemy skupić się jedynie na aspektach technicznych i wizualnych. Posiadając małą łazienkę musimy dokładnie zagospodarować każdy centymetr powierzchni, jakim dysponujemy. W takim wypadku najlepiej zwrócić uwagę na pralki otwierane od góry. Dodatkowym atutem są ich wymiary - są to z reguły wąskie urządzenia o klasycznej głębokości. W przypadku kiedy przestrzeń nas nie ogranicza, warto zainwestować w zakup pralek ładowanych z boku. Z reguły posiadają one większą ładowność i bardziej zaawansowane funkcje. Niektóre z nich można także zabudować. Warto również zwrócić uwagę na parametry takie jak: efektywność wirowania, ilość obrotów na minutę oraz zużycie wody. Za najbardziej wydajne uważa się pralki klasy od A+++ do A+. Urządzenia te oferują nam większy pakiet możliwości, aczkolwiek pochłaniają one dużo energii elektrycznej, przez co są drogie w utrzymaniu.

Cena pralki uzależniona jest głównie od jej pojemności. Chcesz nabyć pralkę tanio? Poszukaj wśród pralek o małej pojemności. Posiadasz dużą rodzinę? Dobrym wyborem będzie urządzenie, które pomieści wszystkich domowników.Tanie pralki, dostępne w atrakcyjnych cenach, znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź naszą ofertę, porównaj opinie i przekonaj się, że pralki tanie to znakomity wybór!

Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 100 produktów - zobacz najlepsze oferty
INDESIT MTWSC61252WPL

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wysokość: 85 cm

Szerokość: 59,5 cm

Głębokość: 42,5 cm

Wsad 6 kg

Kolor dominujący: Biały

Typ: Slim

Prędkość wirowania: 1200 obr/min

Klasa energetyczna: A+++

Klasa efektywności prania: A

Klasa wirowania: B

Poziom hałasu podczas prania: 59 dB

Poziom hałasu podczas wirowania: 80 dB

Kierunek otwierania drzwi: Lewy

Waga: 60,8 kg

FUNKCJE:

Idealna do małego gospodarstwa domowego - Pojemność wsadu to parametr, który określa maksymalną wagę załadunku prania. Wybór sprzętu należy dostosować do liczby osób w gospodarstwie domowym. Dzięki temu sięgniemy po ekonomiczne rozwiązanie. Modele, które pozwolą na umieszczenie 6 kg prania w bębnie, wpiszą się w zakres oczekiwań singli oraz mniejszych rodzin.
Więcej
Zwiń
AquaFusion

Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.

Program Self Clean

Jest to specjalny program do czyszczenia bębna, rur i innych wewnętrznych części pralki. Warto go używać od czasu do czasu zwłaszcza jeśli zazwyczaj pierzemy w niskich temperaturach – one to bowiem sprzyjają rozwojowi bakterii. Podczas tego programu woda podgrzewana jest do 70°C, co zapewnia odpowiednią higienę.

Ściana „S”

Specjalnie zaprojektowana ściana w kształcie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania.
Więcej
Zwiń
ladna latwa w obsludze cicho narazie wiruje .pierwsze pranie bardzo ladnie wyprane .800 wirowanie wystarcza spokojnie

Opinie - Tanie Pralki