Zabawki rolnicze dla dzieci - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Znajdź to czego potrzebujesz! Zabawki rolnicze dla dzieci w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 246 produktów - zobacz najlepsze oferty
Clementoni Laboratorium Mechaniki Maszyny Rolnicze

Ten bogaty zestaw naukowy przeprowadzi dzieci przez zasady działania maszyn rolniczych. Dzięki 200 elementom mogą one tworzyć 10 modeli . Instrukcja zawiera wszystkie wskazówki potrzebne do montażu modeli i uczy pierwszych koncepcji inżynierii, fizyki i mechaniki. Konstrukcja, koncepcja i produkcja zabawki są całkowicie wykonane we Włoszech.

Zabawka zainspirowana Metodologią Stem. Metodologia ta zrodziła się w celu promowania Nauk Ścisłych, Technologii, Inżynierii i Matematyki. Poprzez eksperymenty dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, poszerzając wiedzę naukową i technologiczną.
Więcej
Zwiń
Bruder – ta dobrze znana marka zabawkowych ciągników i akcesoriów rolniczych, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Niemiecki producent zatroszczył się o bezpieczeństwo i rozwój naszych dzieci.

W ofercie między innymi są wszystkie rodzaje najpopularniejszych ciągników oraz części zamiennych i akcesorii, dzięki czemu zawsze naprawimy uszkodzoną zabawkę bez konieczności kupowania nowej.

Zabawki Bruder oparte są na prawdziwych pojazdach. Każdy element zabawki to dokładne odwzorowanie oryginału.

Bruder to absolutny numer jeden wśród producentów zabawkowych traktorów w Europie.
Więcej
Zwiń
Zabawkę dałam w prezencie siostrzeńcowi więc mogę powtórzyć tylko to czego się dowiedziałam od niego. Na pewno podobało mi się to,że nad budowaniem spędził jakieś 3 godziny razem z tatą,czyli zabawka wymaga myślenia,kreatywności i potrafi wciągnąć a elementy były solidne przy czym cena na prawdę atrakcyjna.Polecam dla małych majsterkowiczów.