Ciuchcia Tomek I Przyjaciele - najlepsze oferty

Ciuchcia Tomek I Przyjaciele już od 15 zł ✅ Sprawdź najnowsze produkty na Taniomania.pl ✅ Zostaw swoją opinię o sklepie lub produkcie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 190 produktów - zobacz najlepsze oferty
Asortyment wesołych lokomotywek do zbudowania ze świata Tomka i Przyjaciół. Każdy zestaw zawiera części, z których można zbudować ciuchcię na kółeczkach, oraz element otoczenia nawiązujący do świata Tomka i jego Przyjaciół. Wszystkie elementy mają rozmiar idealny dla rączek dziecka. Każdy zestaw sprzedawany jest osobno. Idealne dla dzieci w wieku 2–5 lat.Cena dotyczy 1 zestawu.Firma Mega Bloks stworzyła na bazie bajki serię klocków, z których dzieci mogą zbudować nie tylko lokomotywy - bohaterów bajki, ale także trakcje kolejowe i piękną scenerię. Seria Mega Bloks "Tomek i przyjaciele" pozwoli dzieciom przenieść się na bajkową wyspę Sodor, będzie rozwijać ich wyobraźnię i kreatywne myślenie, a także wspomoże rozwój motoryczny.
Więcej
Zwiń
*Tomek i przyjaciele Niebezpieczny most FCDB59*p. Czas na wspaniałą przygodę z Tomkiem na *niebezpiecznym moście!* Ten fantastyczny zestaw ma niezwykłą funkcję, dzięki której Tomek i jego mali miłośnicy mogą przeżyć ekscytującą przygodę! *Puść Tomka po torze, ale uważaj na uszkodzony most!* Gdy lokomotywka wjeżdża na niego, Tomek wykonuje niezwykły trick i balansuje na jednej szynie! Dzieci będą uwielbiały patrzeć na tę odważną ewolucję i będą chciały powtarzać zabawę bez końca. W zestawie lokomotywka i pełny układ torów wraz z niebezpiecznym mostem. Wymaga dwóch baterii typu AA.*Wymiary opakowania:* 35,5 x 27 x 8 cm*Wiek:* 3+
Więcej
Zwiń
Zestaw Super Mega Stacja + 4 Pojazdy FGR22. Teraz dzieci mogą wyruszyć w fascynującą przygodę z Tomkiem i jego przyjaciółmi, kreując świat swojej zabawy na nieskończenie wiele sposobów. Z Superstacją mogą bawić się wszystkimi ulubionymi lokomotywami – z linii Tomek i Przyjaciele Adventures, TrackMaster, MINIS i Wooden Railway! Ten wielosystemowy zestaw torów z 3 poziomami zabawy zawiera następujące pojazdy: Tomka (Tomek i Przyjaciele TrackMaster), Piotrusia (Tomek i Przyjaciele Adventures), Kubę (Tomek i Przyjaciele MINIS) oraz plastikowego Harolda. Zestaw jest nie tylko dostosowany do większości pociągów z linii Tomek i Przyjaciele, lecz także można go przebudowywać, tworząc wiele konfiguracji, dzięki czemu pasuje do różnych pomieszczeń w domu.
Więcej
Zwiń