Wiertarko-wkrętarki - najlepsze oferty

Wiertarko-wkrętarki – wiertarko – wkrętarki akumulatorowe stanowią narzędzie, które łączy w sobie łatwość użytkowania, lekkość, wszechstronność (nie potrzebują stałego zasilania aby pracować), a także uniwersalność. Idealnie sprawdzą się w każdym domu i pomogą przy wkręcaniu, wierceniu czy wykręcaniu. Podobnie jak większość narzędzi, wiertarko – wkrętaki dostępne są na rynku w różnych cenach i wielu rodzajach. Czym różnią się od siebie poszczególne modele? Przede wszystkim mocą urządzenia, świadczącą o tym jak długo można danym narzędziem pracować, oraz z jak twardym materiałem sobie poradzi. Kolejnym elementem różniącym, choć wpływającym na moc urządzenia, jest napięcie. Im wyższe napięcie, tym większa moc urządzenia. Istotny jest również moment obrotowy. Parametr ten określa z jaką siłą i jak głęboko można wkręcać śruby. Moment obrotowy służący do wkręcania miękkiego zwiększa się równomiernie, w miarę wkręcania. Natomiast moment obrotowy do wkręcania twardego rośnie bardzo powoli, działając z największą mocą na końcu. Większość wiertarko – wkrętarek posiada dwa biegi, choć może być to również element różniący od siebie poszczególne modele. Ważny jest również dołączony do zestawy akumulator. Należy zwrócić uwagę na to jak bardzo jest wydajny, jak długo się na nim pracuje oraz ile potrzebuje czasu do pełnego naładowania. Kolejnym ważnym elementem jest waga narzędzia. Dobrze aby było ono w miarę możliwości lekkie, oraz ergonomicznie dopasowane do naszej dłoni. Na końcu najważniejsze, czyli wyposażenie. Musimy zastanowić się jak bardzo zaawansowanych narzędzi będziemy potrzebowali w naszej pracy. Istotna jest również jakość ich wykonania, i materiał z jakiego zostały stworzone, tak aby posłużyły nam na lata. Na rynku istnieje wielu producentów oferujących nam swoje narzędzia, wymienić tu można takie firmy jak: Bosch, Black&Decker, Makita, Hitachi, Celma czy Verto. Wybierając wiertarko – wkrętarkę warto sprawdzić ceny wybranych modeli i kupić je najtaniej dzięki porównywarce Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1355 produktów - zobacz najlepsze oferty
1x Wiertarko-wkrętarka udarowa Bosch GSB 1080-2-LI 06019F3000

W zestawie kupujesz 1 szt.

Wiertarko-wkrętarka udarowa GSB 1080-2-LI marki Bosch to profesjonalne elektronarzędzie, które zapewni skuteczne wiercenie w drewnie oraz stali, a także wiercenie z udarem w murze.

Cechy produktu:
  • rodzaj zasilania: akumulatorowe
  • pojemność akumulatora: 1,5 Ah
  • ilość akumulatorów w zestawie: 2
  • rodzaj akumulatora: Li-Ion
  • typ uchwytu: szybkozaciskowy
  • napięcie: 10,8 V
  • maksymalna prędkość obrotowa - bieg I: 400 obr./min., bieg II: 1300
Więcej
Zwiń
1x Wiertarko-wkrętarka Makita DF457DWE DF457DWE

W zestawie kupujesz 1 szt.

Wiertarko - wkrętarka DF457DWE to idealne narzędzie, które sprawdzi się we wszelkich pracach naprawczych, zarówno tych drobnych, jak i cięższych. Wraz z narzędziem, komplet obejmuje dwa akumulatory BL1813G, ładowarkę DC18WA oraz poręczną walizkę.

Cechy produktu:
  • maksymalna prędkość obrotowa: bieg I400 obr./min.
  • maksymalna prędkość obrotowa: bieg II1400
Więcej
Zwiń
METABO BS 18 Quick wkrętarka 18V 2,0AhMetabo Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa BS 18 Quick, 18 VCharakterystyka wyposażeniaNumer artykułu: 6.02217.50Kompaktowa i lekka wiertarko-wkrętarka o wyjątkowo krótkiej budowie do wszechstronnego użytkuSystem Metabo Quick: szybka wymiana uchwytu i używanego narzędzia umożliwia różne rodzaje pracWrzeciono z gniazdem sześciokątnym do końcówek wkrętakowych umożliwia pracę bez uchwytu wiertarskiegoWbudowana lampka do oświetlania miejsca pracyZ praktycznym zaczepem do paska do mocowania bez użycia narzędzi z prawej lub lewej strony.
Więcej
Zwiń