Go Pro Hero - najlepsze oferty

To nie jest kamera Go Pro. To podobna kamera innego producenta. Proponuję o zmianę nazwy produktu, bo wprowadza użytkowników w błąd.
Go Pro Hero na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 825 produktów - zobacz najlepsze oferty
GoPro HERO 5 Black doczekało się następcy – konsekwencja nazewnicta została zachowana, więc naszym oczom ukazał się najnowszy flagowy model – GoPro HERO 6 Black. Nowa kamera GoPro po raz pierwszy została wyposażona w autorski procesor obrazu GP1, który poza świetnymi parametrami nagrywania cechuje się też bardzo dobrą wydajnością.
NAJWYŻSZE PARAMETRY
GoPro HERO 6 Black z zewnątrz bardzo przypomina poprzedni model, ale największe zmiany kryją się w środku. Po raz pierwszy w historii model GoPro obsługuje nagrywanie w rozdzielczości 4K UHD z prędkością maksymalną 60 klatek na sekundę.Warto jednak wspomnieć, że podwojone są liczby klatek dla każdej rozdzielczości. Tak więc użytkownik otrzymuje maksymalnie 120 kl./s. w 2,7K, 240 kl./s. w Full HD i aż 480 kl./s. w HD 720p. Pójście w tę stronę na pewno ucieszy miłośników slow motion w wyższych rozdzielczościach.
Więcej
Zwiń

GoPro HERO 5 Black
to najwydajniejsze i najłatwiejsze w użyciu GoPro kiedykolwiek, dzięki filmom 4K, sterowaniu głosem, łatwej kontroli jednym przyciskiem, ekranowi dotykowemu, wodoszczelnej konstrukcji. Płynna stabilizacja video, czysty dźwięk i zdjęcia profesjonalnej jakości z lokalizacją GPS, czynią HERO5 najlepszym GoPro. Przesyłaj materiał bezpośrednio do chmury GoPro Plus dla łatwiejszego dostępu z poziomu telefonu.

Prawdziwa rewolucja wśród kamer sportowych. Go Pro Hero5 Black przynosi wielbicielom nagrywania swoich aktywności zupełnie nowe możliwości tworzenia materiału filmowego wbijającego w fotel. Maksymalna rozdzielczość 4K Ultra HD, dźwięk stereo, komendy głosowe, automatyczna stabilizacja obrazu, dotykowy ekran, aplikacja GoPro Quik, GPS - wszystko to oznacza rewelacyjną jakość, łatwość montażu i zwiększone możliwości kręcenia filmów w ekstremalnych warunkach.
Więcej
Zwiń

Opinie - Go Pro Hero

To nie jest kamera Go Pro. To podobna kamera innego producenta. Proponuję o zmianę nazwy produktu, bo wprowadza użytkowników w błąd.