Tomek i przyjaciele zestawy - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Tomek i przyjaciele zestawy w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 120 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw kolejka z torami oraz mostem zwodzonym z serii TOMEK I PRZYJACIELE od firmy Mattel ucieszą każdego małego fana popularnej bajki o pomocnych lokomotywach z wyspy Sodor. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło przez wiele godzin odtwarzać ulubione scenki z serialu „Tomek i Przyjaciele”. W prezentowanym komplecie znajduje się lokomotywka Tomka z napędem, łódka Szypra do popychania, a także most, który można podnosić za pomocą dźwigni.

Dzięki zestawowi Most zwodzony z linii Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price dzieci mogą pomóc Tomkowi i Szyprowi bezpiecznie przeprawić się na drugą stronę i dobić do brzegu! Maluchy mogą popychać łódkę wzdłuż toru lub doczepić ją do Tomka, by razem ruszyli w podróż wokół wyspy Sodor! Następnie, gdy dotrą do przeprawy, dzięki zwodzonemu mostowi dostaną się na drugą stronę! Zabawę można powtarzać bez końca.
Więcej
Zwiń
Tomek i Przyjaciele - Tor kolejkowy 6w1 + kolejka Piotruś GBN45 Tory z bajki Tomek i Przyjaciele cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie że bohaterowie mieszkający na Wyspie Sodor przeżywają mnóstwo przygód, które bawią i ciekawią wszystkie maluchy. Zestaw marki Fisher Price to wyjątkowo rozbudowana propozycja, a ze znajdujących się w opakowaniu elementów można zbudować aż 6 różnych ułożeń, które będą wzbogacone o tunele, jaskinie, mosty, rozjazdy czy liczne wzniesienia – to, jak będzie wyglądać kolejny przejazd Piotrusia zależy tylko od wyobraźni i kreatywności maluchów! Zestaw zawiera ponad 60 różnych elementów, które można łączyć w całkowicie dowolny sposób. W opakowaniu znajduje się również jedna kolejka przedstawiająca Piotrusia – bohater ma zieloną karoserię oraz numerek 6 na boku. Pojazd posiada wbudowany napęd na baterie, dzięki któremu samodzielnie może poruszać się po zbudowanym przejeździe.
Więcej
Zwiń
Fisher Price Tomek i Przyjaciele Adventures FBC59 Karol w kamieniołomie Fioletowa lokomotywa Karol ma dzisiaj bardzo ważne zadanie – musi popracować w kamieniołomie. W jaki sposób przetransportować ciężki budulec? Na szczęście, Karol posiada doczepiany brązowy wagonik, do którego można załadować kamienne kule. Przejeżdżając przez bramę kamieniołomu widzimy obracane koło zębate, które zsuwa kamień na pomarańczową zjeżdżalnię, do której Karol musi podjechać. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do zabawy! Znajdziemy w nim komplet torów, z których ułożymy klasyczną ósemkę. Po środku ustawimy bramę kamieniołomu ze zjeżdżalnią i rampą do załadunku. Zestaw można rozszerzyć o inne komplety torów z serii Adventures, a Karolowi ruszą na pomoc inne lokomotywy z naszej kolekcji metalowo-plastikowych, die-castowych kolejek Adventures. Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi produktami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures.
Więcej
Zwiń
Kolejka ok, synek zadowolony, wszystko w komplecie i działa. Kolejka bez baterii trochę ciężko jeździ po torach i lubi z nich spadać ( co irytuje dziecko) ale i tak zabawa była dobra. Mamy od tygodnia, bawiliśmy się przez pierwsze 2 dni teraz leży trochę zapomniana, ale myśle ze niedługo znowu do niej wrócimy.