Kotly c.o - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Kotly c.o w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 505 produktów - zobacz najlepsze oferty
Szukasz najlepszego sposobu na ogrzanie mieszkania? Prezentowany w ofercie kocioł stałopalny pozwoli Ci skutecznie zadbać o odpowiednią temperaturę pomieszczeń nie emitując przy tym szkodliwych substancji które mogłyby zaszkodzić zdrowiu domowników. Model jest wyposażony w wiele udogodnień takich jak np. sterownik samodzielnie dobierający parametry pracy.
Więcej
Zwiń
JUNKERS CERAPUR MIDI ZWB 24-1 RE + AZB 931 Decydując się na kocioł kondensacyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE nie trzeba już wybierać pomiędzy oszczędnościami inwestycyjnymi a eksploatacyjnymi. Korzystna cena urządzenia pozwala na oszczędności już na etapie zakupu. Z kolei technika kondensacyjna wykorzystywana do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej gwarantuje wymierne oszczędności paliwa podczas eksploatacji kotła oraz wysoki komfort jego użytkowania. Cerapur Midi to wiszący kocioł kondensacyjny, który jest znakomitym rozwiązaniem dla osób poszukujących urządzenia zapewniającego komfort użytkowania oraz oszczędności inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Nowoczesny wygląd, niewielkie wymiary i niska emisja dźwięku sprawiają, że może być instalowany w pomieszczeniach mieszkalnych także w widocznych miejscach. Dzięki wykorzystaniu techniki kondensacyjnej, Cerapur Midi osiąga wysoką sprawność znormalizowaną przy minimalnej emisji spalin.
Więcej
Zwiń
Piec bardzo dobry. Zobaczymy jak będzie zimą. Polecam

Opinie - Kotly c.o