Telewizory 4K 80 cali - najlepsze oferty

Telewizory 4K 80 cali w kategorii Telewizory. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Telewizory 4K 80 cali. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Telewizory 4K 80 cali.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
QLED zaczyna się od rzeczywistości 100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot)Kolory tak prawdziwe, że zapierają dech w piersiach. Wyjątkowa technologia Quantum Dot firmy Samsung pozwala uzyskać w telewizorze QLED 100% Natężenie Kolorów, dając Ci prawdziwe odzworowanie kolorów w scenach ciemnych jak i jasnych. Oświetlenie zaprojektowane do osiągania intensywnej głębi. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6xZnajdź się w samym środku oglądanej sceny i poczuj, jakbyś w niej uczestniczył. Ciesz się optymalną jasnością i wyrazistym kontrastem z każdym szczegółem odkrytym dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 6x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi i zobacz obiekty na nowo. Zobacz ukryte dotąd szczegóły Quantum HDR 1500Quantum HDR 1500 zapewnia głębsze kontrasty i podnosi poziom jasności, pozwalając Ci ujrzeć pojawiające się po kolei gwiazdy. Zobacz każdy drobny niuans i szczegół, tak jak chciał tego reżyser.
Więcej
Zwiń
Doskonałe nasycenie kolorów

Ciesz się doskonale nasyconymi kolorami oraz imponującym kontrastem podczas oglądania. Technologia bezpośredniego tylnego podświetlenia zapewnia naprawdę doskonałe wyświetlanie ciemnych i jasnych punktów, a możliwość wyłączenia podświetlenia zapewnia idealny, czarny kolor.

Oglądaj wszystkie treści w jakości 4K

Procesor Quantum Processor 4K telewizora Q80T od marki Samsung oferuje naprawdę ostrą rozdzielczość i jeszcze bardziej kontrastowy, szczegółowy obraz. Ulepszenie każdego obrazu zapewnia funkcja 4K AI Upscaling, a telewizor dostosowuje się do warunków oświetlenia w każdym pomieszczeniu. Dzięki temu możesz oczekiwać doskonałych wrażeń zarówno w dzień, jak i w nocy.

Dźwięk wszędzie wokół Ciebie

Na dynamikę zapierającego dech w piersiach obrazu w Q80T od marki Samsung wpływa również doskonała jakość dźwięku przestrzennego.
Więcej
Zwiń
Telewizor Samsung QE65Q80T Przekątna ekranu: 65" Technologia odświeżania: PQI (Picture Quality Index): 3800 Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x 100% Natężenie Kolorów dzięki technologii Quantum Dot HDR 10+ Rozdzielczość: 3840 x 2160 Smart TV WiFi Wbudowany tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C Dwa tunery Łączność: HDMI, USB, LAN Procesor Quantum 4K Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8xKażdy detal staje się niezwykle wyraźny. Gęsto skoncentrowane strefy podświetlenia LED natychmiast regulują każdą scenę i wydobywają z niej pełnię czerni i bieli. Inteligentne Skalowanie do 4KInteligentne Skalowanie do 4K korzysta z potężnego Procesora Quantum 4K, automatycznie analizując źródło treści, by zredukować szumy, odtworzyć utracone szczegóły i wyostrzyć kontury obiektów i tekstu. Teraz możesz uzyskać zarówno obrazy, jak i dźwięk w jakości możliwie zbliżonej do 4K. Funkcja Adaptacji ObrazuPora dnia i oświetlenie nie mają znaczenia.
Więcej
Zwiń
Jak na razie to wszystko ok

Opinie - Telewizory 4K 80 cali