Telewizory 4K 80 cali - najlepsze oferty

Telewizory 4K 80 cali w kategorii Telewizory. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Telewizory 4K 80 cali. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Telewizory 4K 80 cali.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
QLED zaczyna się od rzeczywistości 100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot)Kolory tak prawdziwe, że zapierają dech w piersiach. Wyjątkowa technologia Quantum Dot firmy Samsung pozwala uzyskać w telewizorze QLED 100% Natężenie Kolorów, dając Ci prawdziwe odzworowanie kolorów w scenach ciemnych jak i jasnych. Oświetlenie zaprojektowane do osiągania intensywnej głębi. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6xZnajdź się w samym środku oglądanej sceny i poczuj, jakbyś w niej uczestniczył. Ciesz się optymalną jasnością i wyrazistym kontrastem z każdym szczegółem odkrytym dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 6x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi i zobacz obiekty na nowo. Zobacz ukryte dotąd szczegóły Quantum HDR 1500Quantum HDR 1500 zapewnia głębsze kontrasty i podnosi poziom jasności, pozwalając Ci ujrzeć pojawiające się po kolei gwiazdy. Zobacz każdy drobny niuans i szczegół, tak jak chciał tego reżyser.
Więcej
Zwiń
QLED zaczyna się od rzeczywistości 100% Natężenie Kolorów (dzięki Quantum Dot)Kolory tak prawdziwe, że zapierają dech w piersiach. Wyjątkowa technologia Quantum Dot firmy Samsung pozwala uzyskać w telewizorze QLED 100% Natężenie Kolorów, dając Ci prawdziwe odzworowanie kolorów w scenach ciemnych, jak i jasnych. Oświetlenie zaprojektowane do osiągania intensywnej głębi. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6x Znajdź się w samym środku oglądanej sceny i poczuj, jakbyś w niej uczestniczył. Ciesz się optymalną jasnością i wyrazistym kontrastem z każdym szczegółem odkrytym dzięki Bezpośredniemu Strefowemu Podświetleniu 6x. Przygotuj się na doświadczenie prawdziwej głębi i zobacz obiekty na nowo. Zobacz ukryte dotąd szczegóły Quantum HDR 1500Quantum HDR 1500 zapewnia głębsze kontrasty i podnosi poziom jasności, pozwalając Ci ujrzeć pojawiające się po kolei gwiazdy. Zobacz każdy drobny niuans i szczegół, tak jak chciał tego reżyser.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory 4K 80 cali