Power - najlepsze oferty

Power już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 380485 produktów - zobacz najlepsze oferty
ORAL-B Stages Power Frozen D12.513.K - szczoteczka elektryczna dla dzieci z piórnikiem Czy Twoje dziecko kocha Krainę Lodu? Zestaw szczoteczki elektrycznej z końcówką i piórnikiem ozdobionymi bohaterami ucieszy każdego miłośnika tej kultowej bajki. Przekonaj się - Twoje dziecko dużo chętniej zacznie dbać o swoje ząbki, nie tylko dzięki wyglądowi szczoteczki, ale również dzięki możliwości korzystania ze specjalnej, bezpłatnej aplikacji MagicTimer. Już od pierwszych lat życia (szczoteczka jest przystosowana do używania przez dzieci od 3 r.ż.) – możemy wprowadzać zdrowe nawyki w higienie jamy ustnej malucha. Szczoteczka jest dostosowana do wieku i możliwości jej użytkownika. Posiada ergonomiczną rękojeść, pokrytą antypoślizgowym materiałem, końcówkę o miękkim włosiu i specjalnym kształcie (umożliwiającym dotarcie w miejsca trudno dostępne). Wszystko to sprawia, że higiena jamy ustnej małego człowieka z jednej strony jest bardzo bezpieczna i wygodna, a z drugiej – skuteczna.
Więcej
Zwiń
Oral-B Stages Kids Gwiezdne Wojny, szczoteczka elektryczna dla dzieci Elektryczne szczoteczki do zębów Oral-B Stages Power Kids dla dziewczynek i chłopców z postaciami z filmu „Gwiezdne wojny” Disneya doskonale nadają się do czyszczenia dziecięcych ząbków Twojego małego superbohatera. Ta akumulatorowa szczoteczka do zębów dla dzieci została wyposażona w niezwykle miękkie, dostosowane do dziecięcej buzi włókna i jest kompatybilna z aplikacją Magic Timer Oral-B. Pobierz aplikację, która pomoże Twojemu dziecku szczotkować zęby przez zalecane przez dentystów 2 minuty i pozwoli mu wyrobić w sobie prawidłowe nawyki w zakresie dbania o higienę jamy ustnej, które będą mu służyć przez całe życie.
Więcej
Zwiń
Szczoteczka elektryczna dla dzieci z motywem Cars BRAUN Oral-B Stages Kids D12.513

3 motywy końcówek, wzór wysyłamy losowo.

Ekspresowa wysyłka!

Zamówienia złożone (opłacone lub za pobraniem) do godziny 15 wysyłamy tego samego dnia (wysyłka od poniedziałku do piątku w dni robocze)!

Elektryczne szczoteczki do zębów Oral-B Stages Power Kids dla dziewczynek i chłopców z postaciami z filmu „Cars” Disneya doskonale nadają się do czyszczenia dziecięcych ząbków Twojego małego superbohatera.

Ta akumulatorowa szczoteczka do zębów dla dzieci została wyposażona w niezwykle miękkie, dostosowane do dziecięcej buzi włókna i jest kompatybilna z aplikacją Magic Timer Oral-B.
Więcej
Zwiń

Opinie - Power