Szybcy I Wsciekli 4 - najlepsze oferty

Szybcy I Wsciekli 4 już od 15 zł ➤ Aktualne oferty na Taniomania.pl. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty. Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 36 produktów - zobacz najlepsze oferty
Na ulicach Los Angeles każdej nocy odbywa się wyścig. Dominic Toretto (Vin Diesel) jest niepokonany. On i jego rywal, Johnny Tran (Rick Yune), są najodważniejsi i najlepsi. Wkrótce okaże się, że jest jednak jeden zawodnik, który może im pokrzyżować plany. Jest twardy, jest szybki. Nie wiedzą jednak, że jest oszalałym na punkcie prędkości detektywem (Paul Walker). „Szybcy i wściekli” sadzają widza w fotelu na miejscu pasażera i rzucają wyzwanie. Jesteście gotowi je podjąć? Obsada: Vin Diesel, Justin Lin, James Wan, David Leitch, Rob Cohen, F. Gary Gray, Philip Atwell, John Singleton.
Więcej
Zwiń
vin diesel, paul walker i dwayne johnson przewodzą gwiazdorskiej obsadzie w filmie, którego akcja przekracza wszelkie granice prędkości i bezpieczeństwa. film wypełniony szokującymi wyczynami kaskaderskimi, niesamowitymi furami i pięknymi kobietami! w przestępczym świecie egzotycznego rio de janeiro łączą swoje siły legendarny dom toretto (diesel) i wyjęty spod prawa glina brian o'conner.
Więcej
Zwiń