Kulki Magnetyczne - najlepsze oferty

Świetna zabawa, rozwijanie wyobraźni i kreatywności.
Kulki Magnetyczne na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 41 produktów - zobacz najlepsze oferty
KULKI MAGNETYCZNE 216 SZT.

Zestaw 216 kulek z silnych magnesów neodymowych o œśrednicy 3 mm, który zapewni Ci wiele godzin œświetnej zabawy umysłowej.

Silnie przyciągające się magnesy tworzą niesamowitą łamigłówkę. Większoœść gier i układanek wymaga od nas prostej reakcji, osiągnięcia ustanowionego z góry celu.

Zestaw natomiast oprócz tego że daje możliwośœć wymyślania własnych celów daje także możliwoœść ich osiągania.

Zabawa z kulkami może rozwijać naszą innowacyjnośœć oraz rozwijać inne umiejętnoœści. Używanie ich do tworzenia różnych kształtów ćwiczy obie półkule mózgu ponieważ wymaga od nas kreatywnoœści oraz umiejętnośœci tworzenia konstrukcji.

Zestaw składa się z 216 kulek z obecnie najsilniejszych produkowanych na œwiecie magnesów neodymowych.

Sš to wysokoenergetyczne magnesy w kształcie idealnej niklowanej kuli.
Więcej
Zwiń
KLOCKI MAGNETYCZNE NEODYMOWE 535 ELEMENTÓW idealne na prezent wywierają pozytywny wpływ na rozwój dzieci zabawa bez ograniczeń- pobudzają wyobraźnię dzieci łączona za pomocą magnesów neodymowych pozwalają na wspólne spędzanie czasu z rodzicami KLOCKI MAGNETYCZNE 535 ELEMENTÓW - Najpopularniejsza układanka na świecie Klocki magnetyczne NEODYMOWE oferują całe mnóstwo zabawy i rozwiązań konstrukcyjnych. Podczas zabawy można składać i łączyć ze sobą poszczególne elementy na 2 sposoby: bezpośrednio do siebie przeciwnymi biegunami pośrednio z metalową kulką- kierunki biegunów bez znaczenia Klocki mają wbudowane mocne magnesy neodymowe, którą z dużą siłą łączą ze sobą kolejne elementy tworząc przeróżne budowle i figury 3D. Klocki można układać płasko tworząc tory, wężyki itp oraz przestrzennie budując przeróżne figury trójwymiarowe. W budowaniu nie ma żadnych ograniczeń, można się bawić do wyczerpania klocków i wyobraźni ...
Więcej
Zwiń

Opinie - Kulki Magnetyczne

Świetna zabawa, rozwijanie wyobraźni i kreatywności.