Szkło Prysznicowe - najlepsze oferty

Szkło Prysznicowe już od 15 zł ✅ Sprawdź najnowsze produkty ✅ Zostaw swoją opinię o sklepie lub produkcie. Ustawiaj alerty cenowe!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mexen to firma specjalizująca się w produkcji wyposażenia łazienek. Jednym z jej dzieł jest kabina prysznicowa, o długości 90 centymetrów i szerokości 80 centymetrów wywodząca się z serii Lima. Produkt ma wysokość 190 centymetrów. Wyposażony został w powłokę ułatwiającą czyszczenie. Może zostać zamontowany w brodziku, jak również na płytkach. Wykonano go ze szkła hartowanego, którego grubość wynosi 6 milimetrów. Jest to szkło bezpieczne i bardzo wytrzymałe. Kabina posiada drzwiczki uchylne-składane, które mają metalowy uchwyt, aby ich otwieranie i zamykanie było prostsze. W komplecie znaleźć można aluminiowy próg uszczelniający drzwi, a także komplet uszczelek odprowadzających wodę. Model wykończono w kolorze chrom z połyskującą powierzchnią, co sprawdzi się w łazienkach nowoczesnych.
Więcej
Zwiń
Kabiny "Walk-In", to duże tafle szkła bez drzwi z przestronnym wejściem. Kabiny typy Walk-In instaluje się bezpośrednio na podłodze z wbudowanym odpływem liniowym lub z dużym płaskim brodzikiem wpuszczanym w posadzkę. Natryski tego typu nadają ekskluzywnego, nowoczesnego wyglądu łazience oraz uczucia przestrzenności. Kabina narożna typu Walk-In ze ścianką ruchomą, EASY IN BK253T09, szkło przejrzyste (transparentne), bezpieczne hartowane o grubości 8 mm, profil chrom. Tafle szkła o długości 90 cm i wysokości 200 cm mocuje się za pomocą listwy montażowe redukującej krzywiznę ściany oraz drążka rozporowego. Regulacja drążka umożliwia instalację szyby w odległości od 99,8 cm do 102 cm od ściany. Ścianka boczna 6 mm na zawiasach z funkcją podnoszenia elementu, mocowanych w tafli szkła. Wszystkie elementy kabiny wykonane i wykończone są z wysokiej jakości materiałów gwarantując trwałość i wygodę użytkowania przez lata.
Więcej
Zwiń
Dane techniczne Montaż: uniwersalna, prawa lub lewa; Sposób otwierania: rozsuwana; Kolor szkła: transparentne-przeźroczyste; Wykończenie: chrom błysk; Rodzaj szkła: bezpieczne, hartowane; Grubość szkła: 5 mm; Powłoka ułatwiająca czyszczenie: tak; Niwelacja nierówności ściany: tak; Regulacja szerokości: tak; Możliwość montażu na brodziku lub płytkach: tak; Profil: aluminiowy; Najwyższa jakość podwójnych rolek; Metalowy uchwyt; Komplet uszczelek odprowadzających wodę; Prostokątna, 120 cm, 80 cm, 190 cm, Uniwersalna, 840-120-080-01-00, 5903163385272
Więcej
Zwiń