Gry matematyczne dla dzieci - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Gry matematyczne dla dzieci na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13 produktów - zobacz najlepsze oferty
Trójkąty Matematyczne: dodawanie i odejmowanie do 100 (30073) Wiek: 7+

  • Producent: Multigra
  • Kod Producenta: 30073
  • Format: 24,5 x 20,5 x 5,0 cm
  • Oprawa: Pudełko kartonowe
  • EAN: 5906395300730

"Trójkaty matematyczne dodawanie i odejmowanie do 100" to wspaniała gra edukacyjna, dzięki której dzieci poznają działania matematyczne.Gra w przyjemny i zabawny sposób doskonali umiejętność dodawania i odejmowania do 100.Zawartość pudełka:- plansza,- pionki - 8 szt.,- trójkąty "suma/różnica" - 9 szt.,- trójkątne tabliczki z działaniami - 55 szt.,- klepsydra,- woreczek,- mazaki - 4 szt.,- instrukcja. Liczba graczy: 3-8Wiek graczy: 7+
Więcej
Zwiń
Matematyczne Łamigłówki, Gra Matematyczna, Jajko
Zabawki Learning Resources(R) wraz z Educational Insights(R) są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych... i przygotowaniu się na podbój świata! Współpraca z ekspertami z wielu różnych dziedzin, od naukowców przez nauczycieli po artystów i zapewnia, że ich produkty są bezpieczne i najwyższej jakości.

Zabawna gra matematyczna Math Scramble - Math Game, w którą można grać w pojedynkę lub z maksymalnie 3 innymi osobami. Stanowi wyzwanie dla dzieci, aby budować i rozwiązywać problemy z dodawaniem i odejmowaniem, ścigając się, aby zagrać wszystkimi kafelkami.
Więcej
Zwiń
Głęboko w lesie deszczowym leży legendarne złote miasto. Ogromny portal mozaikowy, pokryty numerycznymi zagadkami, blokuje wejście do miasta. Portal otworzy się, ale wszystko zależy od prawidłowych obliczeń! Z pomocą tabliczki mnożenia stopniowo możesz wypełnić ścianę zagadki prawidłowymi sumami. Tylna strona kafelków pozwala na sprawdzanie odpowiedzi. Najlepszy matematyk zdobędzie skarb.

Zawartość: 1 ściana zagadek (duża plansza do gry), 1 szczeble drabiny do bogactwa (wąska plansza do gry), 100 płytek mozaiki, 23 karty do gry, 1 klepsydra, 4 łowców skarbów, 1 zestaw instrukcji.
Więcej
Zwiń