Odkurzacze Philips - najlepsze oferty

Odkurzacze Philips w kategorii Małe AGD do domu na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź dostępne odkurzacze Philips!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 69 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1, z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 21.6 V, czas pracy do 50 minut, ładowania 5 godzin, zbiornik na śmieci o pojemności 0.4 l, technologia PowerCyclone 7, cyfrowy silnik PowerBlade. W zestawie: Nasadka zasysająca 180⁰, miniturboszczotka, szczelinówka, zasilacz sieciowy i stacja dokująca montowana na ścianie.
Więcej
Zwiń
PowerPro Duo
Bezprzewodowy odkurzacz pionowy 2w1
FC6168/01
Nowy odkurzacz PowerPro Duo firmy Philips umożliwia dokładne odkurzanie twardych podłóg i dywanów. Technologia PowerCyclone utrzymuje wysoką moc ssania, co zapewnia doskonałą wydajność. Nasadka TriActive Turbo zbiera więcej kurzu i kłaczków za jednym pociągnięciem.
Dokładne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg
Technologia PowerCyclone i nasadka TriActive Turbo
Akumulator litowo-jonowy 18 V
Technologia PowerCyclone
Wbudowany odkurzacz ręczny
Nasadka TriActive Turbo Technologia PowerCyclone zapewnia maksymalną wydajność Technologia PowerCyclone zapewnia dokładne sprzątanie za jednym razem w dwóch niezwykle skutecznych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi.
Więcej
Zwiń
Usuwa więcej niż tylko kurz Samo odkurzanie nie wystarcza, aby usunąć cały brud z podłogi. Bezprzewodowy odkurzacz Philips SpeedPro Max Aqua 8000 to jedyne tego typu urządzenie, które usuwa więcej niż tylko kurz. Specjalnie zaprojektowana nasadka 2 w 1 odkurza i myje podłogi, usuwając lepkie plamy, a nawet bakterie. Zobacz wszystkie korzyści
Więcej
Zwiń
PRODUKT SPEŁNIA MOJE OCZEKIWANIA

Opinie - Odkurzacze Philips