Odkurzacze Philips - najlepsze oferty

Odkurzacze Philips w kategorii Małe AGD do domu na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź dostępne odkurzacze Philips!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 93 produkty - zobacz najlepsze oferty
Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu Akumulator litowo-jonowy wystarcza nawet na 70 minut pracy Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem* Podświetlenie LED ujawnia ukryty kurz
Więcej
Zwiń
Odkurzacz PHILIPS FC8578/09 + Turboszczotka Odkurzacz workowy Philips FC8578/09 Performer Active to gwarancja skutecznego i higienicznego odkurzania. Technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania, eliminując maksymalną ilość kurzu, roztoczy i alegenów, co sprawia, że urządzenie doskonale sprawdz się w domach alegrików. Ponadto, model posiada najwyższą klasę efektywności energatycznej. Wysoka efektywność. Dokładne sprzątanie. Etykieta energetyczna AAA** Filtr antyalergiczny 4 l Turboszczotka Higieniczne sprzątanie z technologią AirflowMax Animal Nasadka TriActive+ Nasadka do twardych podłóg Technologia AirflowMax Rewolucyjna technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania Wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez cały czas*, nawet w miarę pełnego worka na kurz. Technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów: 1) Wyjątkowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz, maksymalizuje przepływ powietrza i umożliwia wykorzystanie całej jej powierzchni.
Więcej
Zwiń
ODKURZACZ PHILIPS FC9330/09 Niewielkie rozmiary i wysoka wydajność Wyższa efektywność zbierania kurzu i technologia PowerCyclone 5 Technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza - wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia efektywne odkurzanie w dwóch niezwykle skutecznych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) Zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. Łączenie ActiveLock umożliwia łatwe dostosowanie do każdego zadania - łączenie ActiveLock umożliwia łatwy montaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Duże koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem - duże koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania. Łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób - pojemnik można odczepić jedną ręką i - dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni - opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.
Więcej
Zwiń
Szybki i wydajny to jego zalety. Łatwa obsługa , dokładność i fajny wygląd. W końcu udało się uporać z sierścią mojego psa :). Jedyną wadą odkurzacza jest jego waga. Przy sprzątaniu jednego pomieszczenia tego się tak nie odczuwa ale przy odkurzaniu całego domu ręka już boli 🙈.

Opinie - Odkurzacze Philips