Aparaty cyfrowe - najlepsze oferty

Aparaty cyfrowe – Fotograf z zamiłowania, z zawodu czy z konieczności? Bez odpowiedniego aparatu się nie obędzie. Aparaty cyfrowe zapewniają doskonałe połączenie zdjęć dobrej jakości z łatwością i szybkością ich wykonania. Megapiksele, krotności zoomu a może cale czy gigabajty. W zależności od tego czym kierujesz się przy wyborze idealnego aparatu cyfrowego dla siebie, możesz zdecydować się na lekki i wygodny aparat kompaktowy, lustrzankę cyfrową z szybką migawką oraz dodatkowymi obiektywami, czy też zmiennoobiektywowe aparaty kompaktowe, łączące niewielkie rozmiary kompaktów z możliwością dopasowania obiektywu do fotografowanego obiektu. Twój nowy aparat może również w mgnieniu oka zmienić się w kamerę, pozwalając uwiecznić nie tylko obraz ale i dźwięk. A może wymagasz od swojego aparatu cyfrowego czegoś więcej. Oprócz specyfikacji technicznych przy wyborze aparatu warto zwrócić uwagę na możliwość stabilizacji obrazu, fakt posiadania przez aparat wizjera, materiał z jakiego jest wykonany, dopasowanie do dłoni przyszłego posiadacza, a nawet kolor i wzór. Wybierz swój aparat cyfrowy w najlepszej cenie dzięki Taniomanii. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nikon, Canon, Fujifilm, Panasonic, Sony.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 267 produktów - zobacz najlepsze oferty
Aparat cyfrowy Nikon Coolpix P1000 Rozdzielczość: 16 milionów Matryca: CMOS 1/2,3 cala Obiektyw: NIKKOR ze 125-krotnym zoomem optycznym Otwór względny: f/2,8 do 8 Autofokus: AF z detekcją kontrastu Wizjer elektroniczny Wyjście HDMI Bluetooth Sięgaj gwiazd. Poznaj się z orłami. Rewelacyjny 125-krotny zoom optyczny zapewnia nieograniczoną swobodę fotografowania. Rejestruj ostre zdjęcia i filmy obiektów, które dotychczas były poza Twoim zasięgiem. Pokonuj granice 125-krotny zoom optyczny to światowy rekordzista. Zakres ogniskowych 24–3000 mm daje Ci niesamowite możliwości.Zachwycające zdjęcia Znakomita ostrość zdjęć nawet przy ekstremalnie długiej ogniskowej. Jasny obiektyw NIKKOR f/2,8, matryca o rozdzielczości 16 mln pikseli i zapis w formacie RAW.Dowolny kąt widzeniaDzięki wyjątkowo wysokiej rozdzielczości wizjera elektronicznego (ok. 2 360 000 punktów) podgląd kadru jest wyraźny i szczegółowy nawet w ostrym świetle.
Więcej
Zwiń
wymarzony aparat o zoomie 125!!! Nie trzeba wozić dodatkowych teleobiektywów. Poręczny. Jak na swoją funkcjonalność wcale nie jest ciężki.Zoom musi ważyć ! Podsumowując: jakość za rozsądną cenę! Polecam

Opinie - Aparaty cyfrowe