Aparaty cyfrowe - najlepsze oferty

Aparaty cyfrowe – Fotograf z zamiłowania, z zawodu czy z konieczności? Bez odpowiedniego aparatu się nie obędzie. Aparaty cyfrowe zapewniają doskonałe połączenie zdjęć dobrej jakości z łatwością i szybkością ich wykonania. Megapiksele, krotności zoomu a może cale czy gigabajty. W zależności od tego czym kierujesz się przy wyborze idealnego aparatu cyfrowego dla siebie, możesz zdecydować się na lekki i wygodny aparat kompaktowy, lustrzankę cyfrową z szybką migawką oraz dodatkowymi obiektywami, czy też zmiennoobiektywowe aparaty kompaktowe, łączące niewielkie rozmiary kompaktów z możliwością dopasowania obiektywu do fotografowanego obiektu. Twój nowy aparat może również w mgnieniu oka zmienić się w kamerę, pozwalając uwiecznić nie tylko obraz ale i dźwięk. A może wymagasz od swojego aparatu cyfrowego czegoś więcej. Oprócz specyfikacji technicznych przy wyborze aparatu warto zwrócić uwagę na możliwość stabilizacji obrazu, fakt posiadania przez aparat wizjera, materiał z jakiego jest wykonany, dopasowanie do dłoni przyszłego posiadacza, a nawet kolor i wzór. Wybierz swój aparat cyfrowy w najlepszej cenie dzięki Taniomanii. Najtańsze oferty i najlepsze marki Nikon, Canon, Fujifilm, Panasonic, Sony.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 253 produkty - zobacz najlepsze oferty
+ Pasek Peak Design Cuff v3 za 1 zł [product id="2244"] [product id="1776"] Aparat cyfrowy Sony DSC RX100 VII - DSCR100M7 Kompaktowy korpus aparatu Sony RX100 VII zawiera wszystko, co niezbędne, by tworzyć fantastyczne zdjęcia. Obiektyw zmiennoogniskowy 24-200 mm, niezwykle szybki AF (0.02 s), śledzenie w czasie rzeczywistym i Eye AF w czasie rzeczywistym, oraz ulepszona stabilizacja obrazu i wejście dla zewnętrznego mikrofonu zapewniają doskonałe warunki do kręcenia filmów. Szeroki zakres ogniskowych w kieszonkowym aparacie Sony DSC RX100 VII Wbudowany w aparat Sony RX100 VII zmiennoogniskowy obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200 mm F2.8-4.5 oferuje zapewnia zakres ogniskowych odpowiadający dwóm standardowym obiektywom zmiennoogniskowym (24-70 mm i 70-200 mm), zachowując kompaktowy rozmiar aparatu.
Więcej
Zwiń
Fujifilm X-T4 to pierwszy model z serii X-T ze stabilizacją obrazu w korpusie. Zapewnia rewelacyjne rezultaty zarówno w fotografii, jak i w filmie. Poprawiona została migawka, algorytm autofokusa i funkcje filmowe. Nowością jest też niezależny tryb wideo, uruchamiany jednym przyciskiem oraz nowy tryb symulacji błony filmowej "ETERNA Bleach Bypass". Jak na serię X-T przystało, Fujifilm X-T4 charakteryzuje niewielkich rozmiarów korpus, który daje duże możliwości. Najważniejsze cechy produktu: wbudowana 5-osiowa stabilizacja obrazu o skuteczności 6,5 EV, która współpracuje z 18 z 29 obiektywów z serii XF/XC. Na taką wydajność pozwalają nowo opracowane czujniki żyroskopowe, które są 8 razy dokładniejsze od tych, zastosowanych w X-H1. Nowa jednostka IBIS wykorzystuje siłę magnetyczną zamiast sprężyn, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność, a zastosowanie nowych materiałów pozwoliło zredukować jej rozmiary i wagę.
Więcej
Zwiń
20,4-megapikselowy przetwornik CMOS Exmor R®, zoom optyczny 50x, obiektyw ZEISS, stabilizator obrazu Optical SteadyShot, Wi-Fi®, NFC i GPS Przetwornik CMOS Exmor R™ o rozdzielczości 20,4 megapiksela Obiektyw ZEISS z zoomem optycznym 50x Wbudowane Wi-Fi®, NFC i GPS Razem z produktem dostarczane są następujące elementy Akumulator (NP-BX1) Zasilacz sieciowy (AC-UB10C/UB10D) Przewód micro USB Pasek na ramię Osłona stopki Przykrywka obiektywu Instrukcja obsługi Przewód zasilający Funkcje Szczegółowe, 20,4-megapikselowe obrazy nawet w słabym świetle Przetwornik CMOS Exmor R™ o efektywnej rozdzielczości 20,4 megapiksela pozwala na rejestrowanie szczegółowych zdjęć i filmów nawet w pomieszczeniach i przy słabym świetle Procesor BIONZ X™: więcej szczegółów, mniej zakłóceń Przekształcanie danych z przetwornika CMOS Exmor R™ w zdjęcia o wysokiej rozdzielczości to zadanie procesora BIONZ X™ i wykorzystanych w nim technologii reprodukcji szczegółów, kompensacji dyfrakcji oraz strefowej redukcji szu
Więcej
Zwiń
Aparat poręczny, zdjęcia bardzo przyzwoitej jakości, nawet przy niezbyt dobrym oświetleniu. Jestem zadowolona z zakupu. Mam jedynie pewne obawy związane z trwałością wysuwanej lampy błyskowej,

Opinie - Aparaty cyfrowe