Leżaki Ogrodowe - najlepsze oferty

całkiem fajna ławka, fajności dodała też promocyjna cena 129 zł
Leżaki Ogrodowe w kategorii Meble ogrodowe i akcesoria. Sprawdź najlepsze ceny i okazje na Ogród. Taniomania twoja porównywarka cen.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1161 produktów - zobacz najlepsze oferty
COCO huśtawka ogrodowa cocoon 105X120X200 cm biało-szara do ogrodu z poduszka NR105

Ten ogrodowy fotel wiszący to istny obiekt pożądania! I nic dziwnego, ponieważ jego wyjątkowy i unikalny wygląd budzi zachwyt, a właściwości użytkowe zapewniają maksymalny komfort. Wykonany z eco-rattanu, przypomina delikatny, lekki, naturalnie tkany kokon, którego lekkie kołysanie zachęca do zapadnięcia się w nim i odprężenia. Specjalnie dopasowana, wygodna, miękka poducha dodatkowo uprzyjemnia wypoczynek. Coco to oryginalny, luksusowy mebel ogrodowy, w którym zakochasz się od pierwszego… bujania.
Więcej
Zwiń
Opis produktu
Okres letni to czas urlopowania, wypoczynku, relaksu na świeżym powietrzu. Jedni z nas wolą ten czas spędzać aktywnie a inni wręcz przeciwnie potrzebują wyciszenia odpoczynku w spokoju do tego celu świetnie nadaje się bujany leżak z daszkiem Hecht Dream S. Wykonany z rur stalowych, konstrukcja pozwala za swobodne poruszanie się leżanki w płaszczyźnie poziomej oraz delikatnego bujania góra-dół wyposażony w daszek częściowo zacieniający leżankę, charakteryzujący się niebanalnym nowoczesnym kształtem zaprojektowany tak aby łączyć z sobą solidne wykonanie,stabilność i wygodę.
Bujany leżak z daszkiem Hecht Dream S pozwala na niezapomniany relaks w dowolnym miejscu. Osoba, która raz położymy się na tym leżaku, nie będzie już chciała wracać do typowych leżaków ogrodowych.

Dane techniczne:
  • Wykonany z rur stalowych
  • Obciążenie 120 kg
  • Rozmiar 200x130x210cm
  • Kolor beżowy
  • Waga w opak
Więcej
Zwiń
całkiem fajna ławka, fajności dodała też promocyjna cena 129 zł