Gry do pobrania na PC - najlepsze oferty

Mogli by w końcu coś zrobić z grafiką bo gra ma tyle czasu a nie jest w ogóle ulepszana pod względem graficznym. Co z tego że mam kompa którym wymaksowane jest wszystko 1440p ? Bez modów na grafikę się nie obejdzie. Po wgraniu moda Redux gra nabiera nowości
Gry do pobrania na PC w kategorii Gry do pobrania i CD-key. Najtańsze oferty i najlepsze marki Electronic Arts, Ubisoft, Valve, Techland, CD Projekt Red. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 40681 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kontynuacja świetnej serii gier królujących w dziedzinie e-sportu
Counter-Strike: Global Offensive, podobnie jak poprzednie gry z serii Counter-Strike, jest wieloosobową grą z gatunku first-person shooter, skupiającą się na wykonywaniu zadań. Dwie przeciwne drużyny z postaciami terrorystów i antyterrorystów rywalizują w różnych trybach gry wykonując określone cele, np. podłożenie bomby lub ochrona zakładników w przypadku terrorystów, a w przypadku antyterrorystów ochrona obszaru przed podłożeniem bomby (lub jej rozbrojenie) albo ewakuacja zakładników.

Nagrody
Na koniec każdej rundy gracze uzyskują nagrodę pieniężną w walucie wirtualnej, która pozwala na zakup lepszego wyposażenia w kolejnej rundzie. Gracze otrzymują nagrodę zarówno za wygraną, jak i przegraną rundę, przy czym większa nagroda przyznawana jest drużynie w przypadku wygranej. Oprócz tego występują nagrody za wykonanie zadań (np.
Więcej
Zwiń
POBIERZ JUŻ DZISIAJ DEMO "STWÓRZ SIMA", KLIKAJĄC W TEN LINK

SPRYTNE SIMY. SZALONE HISTORIE

Gra The Sims™ powraca po pięciu latach! Gra The Sims™ 4 to wyjątkowa symulacja życia, w której będziesz mógł pogrywać życiem Simów i tworzyć szalone historie. Czwarta odsłona najlepiej sprzedającej się serii na komputery PC zostanie wydana w polskiej wersji językowej komputery PC.

Nowi Simowie są sprytni, mają skomplikowaną osobowość i emocje. W aplikacji Stwórz Sima i w trybie budowania wyzwolisz swoją kreatywność. Kontroluj umysły, ciała i serca swoich Simów. Poznawaj nieograniczone możliwości gry w dynamicznym sąsiedztwie, w którym ożyją Twoje historie. Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry elementy z Galerii.

MOŻLIWOŚCI GRY
  • Sprytne Simy – Twórz i kontroluj mądrych Simów o wyjątkowym wyglądzie, osobowości i emocjach w grze w Th
Więcej
Zwiń
Zawartość do pobrania i zmiany w oprogramowaniu wprowadzane po premierze mogą zmienić wymagania sprzętowe gry. Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z danymi dostarczanymi przez producenta oraz zamieszczonymi na stronie www.rockstargames.com/support. Niektóre podzespoły, np. układy mobilne i karty graficzne AGP, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Dodatkowe wymagania: Instalacja i rozgrywka sieciowa wymagają zalogowania do serwisu Rockstar Games Social Club (13+). Aktywacja gry, rozgrywka sieciowa i okresowa weryfikacja użytkowników wymagają połączenia z internetem. Wśród wymaganego dodatkowego oprogramowania
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry do pobrania na PC

Mogli by w końcu coś zrobić z grafiką bo gra ma tyle czasu a nie jest w ogóle ulepszana pod względem graficznym. Co z tego że mam kompa którym wymaksowane jest wszystko 1440p ? Bez modów na grafikę się nie obejdzie. Po wgraniu moda Redux gra nabiera nowości