Gry do pobrania na PC - najlepsze oferty

Produkt spełnia swoje oczekiwanie. Jeśli grałeś w jego poprzednika czyli CS 1.6 to spodoba ci się ;)
Gry do pobrania na PC w kategorii Gry do pobrania i CD-key. Najtańsze oferty i najlepsze marki Electronic Arts, Ubisoft, Valve, Techland, CD Projekt Red. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 19506 produktów - zobacz najlepsze oferty
Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) poszerzy doświadczenie w rozgrywce drużynowej akcji, której seria ta utorowała drogę u swojego początku 12 lat temu.

CS: GO zawiera nowe mapy, postacie i rodzaje broni oraz dostarcza zaktualizowane wersje klasycznej zawartości CS (de_dust itd.). Ponadto CS: GO przedstawi także nowe tryby gry, dobór graczy, rankingi i wiele więcej.

„Counter-Strike zaskoczyło branżę gier, gdy nieoczekiwanie MODYFIKACJA stała się najczęściej rozgrywaną komputerową grą akcji online na całym świecie niemal natychmiast po jej wydaniu w sierpniu 1999 r.”, powiedział Doug Lombardi z Valve. „Przez kolejne 12 lat gra kontynuowała swoją passę, będąc jedną z najczęściej rozgrywanych gier na świecie, podstawą turniejów zawodowych rozgrywek oraz sprzedając całą serię w 25 milionach egzemplarzy.
Więcej
Zwiń
Zawartość do pobrania i zmiany w oprogramowaniu wprowadzane po premierze mogą zmienić wymagania sprzętowe gry. Aby uzyskać informacje na temat obecnie obsługiwanych podzespołów, należy zapoznać się z danymi dostarczanymi przez producenta oraz zamieszczonymi na stronie www.rockstargames.com/support. Niektóre podzespoły, np. układy mobilne i karty graficzne AGP, mogą nie być obsługiwane. Niewymienione konfiguracje sprzętowe mogą nie być wspierane przez wydawcę.

Dodatkowe wymagania: Instalacja i rozgrywka sieciowa wymagają zalogowania do serwisu Rockstar Games Social Club (13+). Aktywacja gry, rozgrywka sieciowa i okresowa weryfikacja użytkowników wymagają połączenia z internetem. Wśród wymaganego dodatkowego oprogramowania
Więcej
Zwiń
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS to strzelanka typu „Ostatni na polu walki” stworzona przy wsparciu ze strony społeczności. Zaczynając z niczym, gracze muszą walczyć o zlokalizowanie broni i zasobów w bitwie o zostanie jedynym ocalałym. Ta realistyczna gra o wysokim napięciu jest ulokowana na ogromnej wyspie o powierzchni 8 x 8 km z poziomem szczegółowości, która prezentuje idealnie możliwości silnika Unreal Engine 4.

PLAYERUNKNOWN czyli Brendan Greene, to pionier gatunku Battle Royale. Jako twórca trybu gry Battle Royale dla serii ARMA oraz H1Z1: King of the Hill, Greene współtworzy grę z drużyną weteranów z Bluehole, by zapewnić najbardziej zróżnicowane i bogate doświadczenie z Battle Royale, jakie kiedykolwiek powstało.

To nie jest tylko Gra. To BATTLE ROYALE

COPYRIGHT© 2017 BLUEHOLE INC. ALL RIGHTS RESERVED.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS is a registered trademark, trademark or service mark of Bluehole, Inc.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry do pobrania na PC

Produkt spełnia swoje oczekiwanie. Jeśli grałeś w jego poprzednika czyli CS 1.6 to spodoba ci się ;)