Gry do pobrania na PC - najlepsze oferty

Gry do pobrania na PC w kategorii Gry do pobrania i CD-key. Najtańsze oferty i najlepsze marki Electronic Arts, Ubisoft, Valve, Techland, CD Projekt Red. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
PRZEPUSTKA SURVIVOR 3: WILD CARD
Wnieś styl na pola bitwy dzięki przepustce Survivor: Wild Card. Od eleganckich garniturów i sukienek koktajlowych prosto z filmu szpiegowskiego, po wytrzymałe i modne nowoczesne stroje - będziesz wyglądać naprawdę świetnie, podczas zdobywania kolejnych poziomow przepustki!

WYKONUJ MISJE: Misje przepustki Survivor mają za zadanie pomagać graczom w udoskonalaniu umiejętności i zdobywaniu PD przepustki potrzebnych do odblokowania nagród.
Więcej
Zwiń
Chcesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz biorący udział w I wojnie światowej? Zagraj w Battlefield 1 i stocz niesamowite bitwy w realistycznie zaprojektowanych sceneriach, które zapierają dech w piersiach. Nieważne czy lubisz miejskie walki w ciasnych uliczkach, wolisz regularne wymiany ognia na otwartym terenie, czy preferujesz szturm na fortyfikacje przeciwnika – w tej grze znajdziesz tutaj wszystkie te elementy. Wśród map znajdziesz takie lokacje jak np. Las Aragoński, Forteca Fao czy port Suez – w każdej z nich wykorzystasz inne umiejętności w celu pokonania wroga.

Kampania dla jednego gracza to niesamowita przygoda, w której trakcie znajdziesz się w centrum wojny totalnej prowadzonej na lądzie, morzu i w powietrzu. Doskonała polska wersja językowa z dubbingiem zapewni Ci maksimum satysfakcji oraz realistycznie odwzoruje klimat początku ubiegłego wieku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry do pobrania na PC