Kuchenki gazowo-elektryczne - najlepsze oferty

Kuchenki gazowo-elektryczne – To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i jednocześnie pragną obniżyć zużycie prądu w swoim domostwie. Wśród zalet urządzeń tego typu można wymienić chociażby mniejszą awaryjność, niskie koszty eksploatacji, a także możliwość korzystania z nich nawet w momencie przerwy w dostawie prądu. W katalogu Taniomania.pl znajdziecie kuchenki gazowo-elektryczne róznych typów i w bardzo atrakcyjnych cenach. Pośród nich urządzenia producentów Amica, Beko, Bosch, Gorenje, Electrolux i wielu innych marek.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2008 produktów - zobacz najlepsze oferty
KUCHNIA AMICA GAZOWO-ELEKTRYCZNA WOLNOSTOJĄCA 57GEH2.33HZpTa(Xx) o pojemności XXL Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając kuchnię gazowo-elektryczną wolnostojącąAMICA 57GEH2.33HZPTA(XX) O POJEMNOŚCI XXL BEZPIECZEŃSTWO Chłodny front (3 szyby) Jeszcze niższa temperatura drzwi kuchni, dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Płyta odetnie dopływ gazu, gdy płomień palnika zgaśnie, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. EKOLOGIA Klasa energetyczna A Niższe rachunki za energię elektryczną i troska o środowisko naturalne, dzięki klasie energetycznej A. TECHNOLOGIA Programator TA Zapewnia swobodę programowania godziny wyłączenia oraz czas grzania kuchni. Szybki nagrzew Pozwala na osiągnięcie pożądanej temperatury w jak najkrótszym czasie. KOMFORT Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu Powierzchnia robocza płyty gazowej jest większa, stabilna i wygodna w użytkowaniu.
Więcej
Zwiń
EAN: 5908293509727
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: KWGE-K50N
Budowa: gazowo-elektryczna
Liczba palników / pól grzejnych: 4
Informacje o płycie: - Płyta gazowa 4-ro palnikowa z zabezpieczeniem przeciw wypływowym gazu- Moc palna: 2x 1,67 kW, 1x 0,89 kW, 1x 2,66 kW
Termoobieg: nie
Programator elektroniczny: nie
Funkcje piekarnika: ogrzewanie dolne
Pozostałe funkcje: - Regulowana temperatura w piekarniku- Termostat
Klasa energetyczna: A
Kolor: biały
Wysokość: 81 cm
Szerokość: 50 cm
Głębokość: 50 cm
Więcej
Zwiń
618GE3.39HZpTaDpNAW Kuchnia gazowo-elektryczna


Chłodny front (3 szyby)
Z pewnością choć raz Ty lub ktoś z Twoich bliskich poparzył się, niechcąco dotykając rozgrzanej szyby piekarnika. Mając w domu kuchnię Amica, takie sytuacje nie będą miały miejsca. Drzwi piekarników wyposażone zostały w 3 szyby wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Zapewnij bezpieczeństwo w kuchni wszystkim domownikom.

Szybki nagrzew
Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kuchenki gazowo-elektryczne