Kuchenki gazowo-elektryczne - najlepsze oferty

Fajna kuchenka. Zobaczymy jak si ębędzie sprawowała w dłuższym okresie
Kuchenki gazowo-elektryczne – To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią wygodę i jednocześnie pragną obniżyć zużycie prądu w swoim domostwie. Wśród zalet urządzeń tego typu można wymienić chociażby mniejszą awaryjność, niskie koszty eksploatacji, a także możliwość korzystania z nich nawet w momencie przerwy w dostawie prądu. W katalogu Taniomania.pl znajdziecie kuchenki gazowo-elektryczne róznych typów i w bardzo atrakcyjnych cenach. Pośród nich urządzenia producentów Amica, Beko, Bosch, Gorenje, Electrolux i wielu innych marek.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2015 produktów - zobacz najlepsze oferty
FSE52320DWD Kuchnia gazowo-elektryczna

Drzwi z pełnego szkła
Drzwi piekarnika zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz wykonane są z pełnego szkła i pozbawione śrub oraz załamań, co ułatwia czyszczenie. W niektórych modelach możliwe jest wyjęcie wewnętrznej szyby w celu dokładniejszego umycia.

Czyszczenie parowe
Funkcja pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze.

Wydajne palniki gazowe
Specjalnie zaprojektowana konstrukcja palników pozwoliła na znaczne zwiększenie ich wydajności. Dzięki temu zaoszczędzisz do 35% czasu i do 17% zużytego gazu podczas gotowania ulubionych potraw.

Intuicyjny wyświetlacz semi-sensorowy
Intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim szybko wybierzemy potrzebną funkcję.
Więcej
Zwiń
KUCHNIA AMICA GAZOWO-ELEKTRYCZNA WOLNOSTOJĄCA 57GEH2.33HZpTa(Xx) o pojemności XXL Sprawdź, co możesz zyskać, wybierając kuchnię gazowo-elektryczną wolnostojącąAMICA 57GEH2.33HZPTA(XX) O POJEMNOŚCI XXL BEZPIECZEŃSTWO Chłodny front (3 szyby) Jeszcze niższa temperatura drzwi kuchni, dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych. Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu Płyta odetnie dopływ gazu, gdy płomień palnika zgaśnie, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa. EKOLOGIA Klasa energetyczna A Niższe rachunki za energię elektryczną i troska o środowisko naturalne, dzięki klasie energetycznej A. TECHNOLOGIA Programator TA Zapewnia swobodę programowania godziny wyłączenia oraz czas grzania kuchni. Szybki nagrzew Pozwala na osiągnięcie pożądanej temperatury w jak najkrótszym czasie. KOMFORT Zwiększona płaszczyzna robocza rusztu Powierzchnia robocza płyty gazowej jest większa, stabilna i wygodna w użytkowaniu.
Więcej
Zwiń
PRODUKT FABRYCZNIE NOWY
GWARANCJA PRODUCENTA 24 MIESIĄCE
ZNISZCZONE OPAKOWANIE FABRYCZNE

KOMPLET DOKUMENTÓW DOSTARCZONYCH PRZEZ PRODUCENTA
SPRZĘT POCHODZI Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

"NIEPRZYJMUJEMY REKLAMACJI Z TYTUŁU USZKODZONEGO OPAKOWANIA GDYŻ NIE JEST ONO PRZEDMIOTEM TRANSAKCJI"

Pojemność XXL
Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość pieczenia wielu potraw jednocześnie.

Prowadnice teleskopowe

To swoboda użytkowania i gwarancja bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku mocno obciążonych i rozgrzanych blach oraz naczyń. Dzięki pionowej regulacji prowadnice mogą być montowane na różnych poziomach.

Drabinki boczne

Wykonane ze stali nierdzewnej drabinki ułatwiają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.
Więcej
Zwiń

Opinie - Kuchenki gazowo-elektryczne

Fajna kuchenka. Zobaczymy jak si ębędzie sprawowała w dłuższym okresie