Altana ogrodowa 3x3 - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Altana ogrodowa 3x3 w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1592 produkty - zobacz najlepsze oferty
Jeśli szukasz zadaszenia na imprezę w ogrodzie, to ta altana jest idealnym wyborem na Twoje podwórko, pozwalając w pełni wykorzystać przestrzeń w ogrodzie.

Produkt ten ma solidną, metalową konstrukcję, a stal malowana proszkowo zapewnia trwałość i stabilność ramy. Pokrycie z tkaniny zapewnia ochronę przed palącym słońcem, pozwalając cieszyć się większym komfortem podczas aktywności na świeżym powietrzu. Zadaszenie może też posłużyć jako wiata do ochrony swoich pojazdów. Ten schludny, a zarazem praktyczny daszek można z łatwością złożyć.

UWAGA: tego produktu NIE WOLNO używać podczas złej pogody, takiej jak silny wiatr, intensywne opady deszczu lub śniegu, burza, itp.
  • Kolor: kremowy
  • Materiał: stal malowana proszkowo, tkanina (100% poliester)
  • Wymiary: 3 x 3 x 2,25 m (dł. x szer. x wys.)
  • Produkt odporny na czynniki pogodowe
  • Wymagany montaż: tak
Więcej
Zwiń
Jeśli szukasz zadaszenia na imprezę na świeżym powietrzu, to ta altana jest idealnym wyborem do Twojego ogrodu, pozwalając w pełni wykorzystać jego przestrzeń.

Rama ma solidną, metalową konstrukcję, która zapewnia jej trwałość i stabilność. Dach z tkaniny zabezpieczy przed palącym słońcem, pozwalając Ci cieszyć się większym komfortem podczas aktywności na świeżym powietrzu. Namiot wyposażony w moskitiery ochroni Cię przed owadami i komarami, dzięki czemu możesz cieszyć się wolnym czasem na świeżym powietrzu. Ponadto tę altanę można ustawić w krótkim czasie. Nasze zadaszenie jest łatwe w montażu.

UWAGA: tego produktu NIE WOLNO używać podczas złej pogody, takiej jak silny wiatr, intensywne opady deszczu lub śniegu, burzy, itp.
  • Kolor: antracytowy
  • Materiał: malowana proszkowo stal, tkanina (100% poliester)
  • Wymiary całkowite: 3 x 3 x 2,73 m (dł. x sz
Więcej
Zwiń
Jakośc wykonania bardzo dobra bardzo prosty sposób montażu i demontażu polecam.