Fisher price tomek i przyjaciele - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Fisher price tomek i przyjaciele w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 213 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tomek i przyjaciele Adventures - Domkowo to rozbudowany zestaw inspirowany bocznicą kolejową z budynkiem zajezdni. Okrężny tor otacza budynek o zaokrąglonym kształcie. Do budynku prowadzą trzy wejścia, ale tylko jeden tor. Za wprowadzenie lokomotywki do wnętrza obiektu odpowiada obrotowa rampa. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o inne zestawy z serii Adventures. W pudełku znajduje się również mała lokomotywka Tomek (bez napędu).

Zawartość zestawu:
  • Tor z obrotową rampą i budynkiem zajezdni
  • Lokomotywa Tomek
Więcej
Zwiń
Fisher-Price to amerykańska firma produkująca piękne i kolorowe zabawki dla niemowląt i najmłodszych dzieci. W swoich projektach stawia na rozwój dziecka przez stymulacje zmysłów lub poprawę motoryki. Produkty tej firmy są całkowicie bezpieczne, ponieważ wprowadzenie ich do sklepów zostało poprzedzone badaniami i testami. Parowóz z mocnym, metalowym nadwoziem to wspaniała lokomotywa z bajki " Tomek i przyjaciele". Henry ma namagnesowane zderzaki, dzięki czemu można go połączyć z innymi kolejkami lub wagonikami. Wspólnie z ulubionymi pociągami z bajki Twój maluszek przeżyje wspaniałe przygody. Lokomotywy łączą się z wagonikami na magnesy. Zabawka jest kompatybilna z wszelkimi zestawami z serii Take-N-Play. Zabawka pobudza zmysły, rozwija koordynację psycho-ruchową i motorykę dziecka. Zawartość zestawu: - lokomotywa Henry. Dane techniczne: Wiek: 3 lata + Wymiary opakowania: 18 cm x 16,5 cm x 5,5 cm Długość kolejki: ok. 14 cm
Więcej
Zwiń