Tablet 13 Cali - najlepsze oferty

Tablet 13 Cali już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 41 produktów - zobacz najlepsze oferty
Podpórka do wygodnego ustawiania urządzenia w dwóch pozycjach. Podczas używania urządzenie może pozostać w etui. Pozwala na wygodną pracę i chroni tablet przed brudem, kurzem i zarysowaniami. Funkcja stojaka ułatwia pozycjonowanie urządzenia w dwóch pozycjach: płaskim i stromym dzięki przetłoczeniom na pokrywie. Urządzenie może pozostać w etui gdy jest używane. Stylowa, smukła konstrukcja wykonana z wytrzymałego materiału. Elastyczna klapka do bezpiecznego zamykania. Dla wszystkich tabletów od 7 "do 8".
Atrybuty:
SimpleXMLElement Object( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] = SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] = - Materiał: Poliester- Głębokość: 1- Szerokość: 14,5- Waga: 145 g- Wysokość: 22- Kolor: Niebieski- Wzór/ motyw: brak motywu- Do tabletów PC marki: Uniwersalny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] = SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] = SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] = 24 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] = 09.10.17 [UDX.ELECTRO.
Więcej
Zwiń
Perfekcyjny design

Z niezwykle stylowym wykończeniem krawędzi, płynnie zarysowanymi liniami konstrukcji i smukłą obudową o grubości 7,7 mm HUAWEI P8 lite wygląda doskonale i tak samo leży w dłoni. HUAWEI P8 lite jest bowiem wyrazem koncepcji łączenia piękna wynikającego z prostoty i minimalizmu oraz komfortu użytkowania na codzień.
Wspomnienia na zdjęciach

Wyposażony w dwa aparaty model HUAWEI P8 lite pomaga utrwalać wspomnienia. Zaawansowany technologicznie aparat główny o matrycy 13mpx oraz przedni aparat 5mpx gwarantują świetne zdjęcia z każdej perspektywy, w tym wyjątkowo udane selfie.

Wyjątkowo udane selfie

Sztuka robienia selfie właśnie osiągnęła następny poziom zaawansowania w trybie “beauty mode”. To technologia, która w sprytny sposób uwydatnia naturalne piękno fotografowanej w tym trybie osoby. HUAWEI P8 lite staje się dzięki tej funkcji prawdziwym skarbem dla fanów selfie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tablet 13 Cali