C Dur - najlepsze oferty

Dostarczona żyłka jest słabiutka.
C Dur już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13732 produkty - zobacz najlepsze oferty
Podkaszarka akumulatorowa 18V Makita DUR181ZLekka i prosta w użyciu podkaszarka akumulatorowa z regulowanym uchwytem typu pętla. Komfort użytkowania podnosi regulowana rura teleskopowa w zakresie do 19 cm, bezpieczeństwo zapewnia blokada włącznika. Podkaszarka umożliwia cięcie trawy przy krawędziach (głowica przestawiana w zakresie do 180°). Regulowany kąt cięcia w 5 pozycjach czyni podkaszarkę jeszcze bardziej wszechstronnym urządzeniem. Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)Parametry:Napięcie zasilania 18 VObsługiwane akumulatory 1,3 / 1,5 / 3,0 / 4,0 AhMaksymalna prędkość bez obciążenia 7800 obr./minSzerokość cięcia 26 cmGwint wrzeciona M8 x 1,5LHStandardowe narzędzie tnące 1-żyłk.
Więcej
Zwiń
PASTA PRZECIWPRÓCHNICOWA COLGATE DURAPHAT 5000 51 g

Pasta do zębów Colgate Duraphat 5000 stosowana jest w profilaktyce przeciwpróchnicowej u młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych pacjentów, szczególnie pacjentów z grupy ryzyka zagrożonej próchnicą o dużej intensywności (korony zębów lub korzeni) oraz przy upośledzonym
wydzielaniu śliny.
Główny mechanizm działania fluoru w zapobieganiu próchnicy jest miejscowy. Colgate Duraphat 5000 działa w następujących mechanizmach:
  • zahamowanie demineralizacji (zmniejszenie rozpuszczalności szkliwa w kwaśnym środowisku),
  • aktywacja remineralizacji szkliwa podczas próchnicy,
  • bakteriostatyczne działanie na drobnoustroje wywołujące zmiany próchnicze. Ten efekt powoduje zahamowanie proliferacji drobnoustrojów i wytwarzania kwaśnego odczynu powodującego
Więcej
Zwiń
Prezerwatywy DUREX Classic

Ilość: 12 szt.

Średnica prezerwatywy: 56 mm

Opis produktu:

Prezerwatywy Durex Classic wykonane są z naturalnej, przezroczystej gumy lateksowej,o kształcie easy-on. Dodatkowo nasączone są środkiem nawilżającym , co powoduje, że produkt jest miękki i delikatny w dotyku. Każda prezerwatywa jest zakończona zbiorniczkiem, nie zawiera środka plemnikobójczego. Produkt jest testowany dermatologicznie oraz w 100% testowany elektronicznie. Prezerwatywy Durex Classic są wygodne w użyciu i bardzo łatwe do założenia. Mają delikatniejszy zapach.

Uwaga:

Daną prezerwatywę można użyć tylko jeden raz.

Prezerwatywy Durex Classic należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od działania promieni słonecznych.
Więcej
Zwiń

Opinie - C Dur

Dostarczona żyłka jest słabiutka.