C Dur - najlepsze oferty

Dentystka mi poleciła pastę Duraphat 500 gdyż zęby mam słabe ale odkąd ją stosuję wzmocniły się! Pasta naprawdę jest skuteczna i hamuje demineralizację zębów! Zawiera dużą ilość fluoru. Gorąco polecam
C Dur już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 13583 produkty - zobacz najlepsze oferty
PASTA PRZECIWPRÓCHNICOWA COLGATE DURAPHAT 5000 51 g

Pasta do zębów Colgate Duraphat 5000 stosowana jest w profilaktyce przeciwpróchnicowej u młodzieży powyżej 16 roku życia i dorosłych pacjentów, szczególnie pacjentów z grupy ryzyka zagrożonej próchnicą o dużej intensywności (korony zębów lub korzeni) oraz przy upośledzonym
wydzielaniu śliny.
Główny mechanizm działania fluoru w zapobieganiu próchnicy jest miejscowy. Colgate Duraphat 5000 działa w następujących mechanizmach:
  • zahamowanie demineralizacji (zmniejszenie rozpuszczalności szkliwa w kwaśnym środowisku),
  • aktywacja remineralizacji szkliwa podczas próchnicy,
  • bakteriostatyczne działanie na drobnoustroje wywołujące zmiany próchnicze. Ten efekt powoduje zahamowanie proliferacji drobnoustrojów i wytwarzania kwaśnego odczynu powodującego
Więcej
Zwiń
Y5 2018
Ekran panoramiczny
HUAWEI Y5 2018 posiada panoramiczny wyświetlacz FullView o przekątnej 5,45. Rozdzielczość ekranu wynosi 1 440 x 720, dzięki temu wyświetlane na nim obrazy są rzeczywiste, żywe i w dobrej jakości.
Bateria
HUAWEI Y5 został wyposażony w baterię o pojemności 3 000 mAh. Dzięki temu smartfon umożliwia odtwarzanie materiałów wideo lub muzyki przez wiele godzin. W trybie czuwania smartfon może działać nawet przez kilkanaście dni*.
*Czas pracy na jednym ładowaniu baterii może być inny i zależeć od warunków, w których korzysta się ze smartfona.
Odblokuj telefon za pomocą twarzy
Funkcja Face Unlock, umożliwia odblokowanie smartfona poprzez szybkie i bezpieczne skanowanie rysów Twojej twarzy.
*Funkcja dostępna po aktualizacji HOTA.
Zachwycające ujęcie
Możesz korzystać z filtrów, które umożliwiają modyfikację obrazów.
Więcej
Zwiń
Prezerwatywy DUREX Classic

Ilość: 12 szt.

Średnica prezerwatywy: 56 mm

Opis produktu:

Prezerwatywy Durex Classic wykonane są z naturalnej, przezroczystej gumy lateksowej,o kształcie easy-on. Dodatkowo nasączone są środkiem nawilżającym , co powoduje, że produkt jest miękki i delikatny w dotyku. Każda prezerwatywa jest zakończona zbiorniczkiem, nie zawiera środka plemnikobójczego. Produkt jest testowany dermatologicznie oraz w 100% testowany elektronicznie. Prezerwatywy Durex Classic są wygodne w użyciu i bardzo łatwe do założenia. Mają delikatniejszy zapach.

Uwaga:

Daną prezerwatywę można użyć tylko jeden raz.

Prezerwatywy Durex Classic należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od działania promieni słonecznych.
Więcej
Zwiń

Opinie - C Dur

Dentystka mi poleciła pastę Duraphat 500 gdyż zęby mam słabe ale odkąd ją stosuję wzmocniły się! Pasta naprawdę jest skuteczna i hamuje demineralizację zębów! Zawiera dużą ilość fluoru. Gorąco polecam