Lego U - najlepsze oferty

Lego u na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 424 produkty - zobacz najlepsze oferty
Pomóż swojemu maluszkowi obronić Emmeta i Lucy przed kosmicznymi najeźdźcami! Wprowadź swojego maluszka w kolorowy, kreatywny świat filmu LEGO® PRZYGODA 2™ z zestawem dla najmłodszych LEGO DUPLO® 10895 Goście z planety DUPLO® u Emmeta i Lucy. Młodzi fani Emmeta i Lucy na pewno będą chcieli pomóc swoim ulubieńcom w obronie przed łatwymi do zbudowania kosmicznymi najeźdźcami. Kolorowe i duże klocki DUPLO można wymieszać, tak by maluchy mogły zbudować własnych kosmitów, rozwijając przy tym wyobraźnię i koordynację wzrokowo-ruchową. To pierwszy krok na drodze do zostania mistrzem konstrukcji! W zestawie dwie figurki LEGO DUPLO: Emmet i Lucy oraz czworo kosmicznych najeźdźców do zbudowania. W zestawie dwie figurki LEGO® DUPLO®: Emmet i Lucy. W komplecie czworo kosmicznych najeźdźców z filmu LEGO® PRZYGODA 2™. Akcesoria: łopata, kubek i znak z napisem „STOP”. Przy budowie prostego modelu z filmu LEGO® PRZYGODA 2™ dziecko może opanować podstawowe umiejętności składania klocków.
Więcej
Zwiń
Stan: Nowy
Faktura: Wystawiam fakturę VAT
Nazwa handlowa: Legowisko dla kota
Rodzaj: legowisko
Kształt: okrągły
Kolor: wielokolorowy
Materiał: skóra ekologiczna
Waga (z opakowaniem): 2 kg
Waga: 1.8 kg
Cechy dodatkowe: możliwość prania
Wypełnienie: kulka silikonowa (sztuczny puch)
Marka: inna (York Shop)
Więcej
Zwiń
Kolejna produkcja z serii LEGO, w której tym razem wykorzystano interaktywne figurki. Tym samym studio Traveller's Tales i firma Warner Bros. Interactive Entertainment rzuciły wyzwanie koncernowi Activision i jego słynnej serii Skylanders.
Więcej
Zwiń

Opinie - Lego U