Zoom Zoom - najlepsze oferty

Zoom Zoom już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Lornetka Blackfire MagnaZoom to duża lornetka o powiększeniu od 10x do 30x. Model ten to świetna propozycja dla osĂłb, ktĂłrym zależy na wszechstronności. Dzięki zmiennemu powiększeniu można zdecydować, czy w danej chwili ważniejsze jest większe pole widzenia czy większa ilość szczegĂłłĂłw. Zastosowane pryzmaty w układzie porro zapewniają dobrej jakości obraz. W lornetce zastosowano obiektywy o średnicy 50mm z powłoką antyodblaskową co pozwala na przekazanie większej części światła do oczu dając dobrą jasność. Obudowa została powleczona gumą, ktĂłra amortyzuje przypadkowe uderzenia i upadki z niewielkich wysokości. W komplecie z lornetką znajduje się osłony na obiektywy i okulary, ściereczka z mikrofibry, pokrowiec i pasek na szyję.

Cechy produktu:
  • Lornetka o zmiennym powiększeniu w zakresie od 10x do 30x.
  • Konstrukcja soczewek porro, powłoki antyodblaskowe i okulary o średnicy 50mm zapewniają poprawny ja
Więcej
Zwiń
NAJLEPSZA LATARKA CZOŁOWA Z DIODAMI CREE + MOCNE AKUMULATORY 5800 mAh

4 tryby świecenia : 1LED / 2 LED / 3LED / 3LED MIGANIE

Zasilanie: akumulatory li-ion 18650

Zapakowana w eleganckie pudełko

Poręczna, lekka, wygodna do noszenia na głowie

Regulacja kąta nachylenia latarki

Wstrząsoodporna

Wymiary: 83 x 37 x 58mm

W naszej latarce została zastosowana dioda LED CREE T6 - która jest w stanie świecić na odległość w zakresie od 100 do 400-500 m.

Przełącznik w górnej części umożliwia włączenie i wyłączenie latarki jak również zmiany trybu świece oraz przełączanie między nimi.

Pojemnik na akumulatory został wyposażony w podłączenie zasilania, dzięki czemu bez problemy możesz naładować dołączone do zestawu akumulatory.

Latarka czołowa pozwala na wykonywanie różnych czynności przy użyciu obu rąk. Dzięki niewielkim rozmiarom zawsze możesz ją mieć przy sobie.
Więcej
Zwiń
super widoczność,fajne zbliżenie za te pieniądze porządny sprzęt,polecam

Opinie - Zoom Zoom