Zoo Tycoon 3 - najlepsze oferty

✅ Zoo Tycoon 3 już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zoo Tycoon to remake strategii ekonomicznej, która pierwotnie została wydana na rynek w 2001 roku. Z produkcji głównie będą cieszyć się ludzie, którzy zawsze marzyli o swoim własnym Zoo. Za stworzenie programu Rozgrywka polega na zapewnieniu jak największych wygód zwierzętom, które zasiedlą nasz park, oraz odwiedzającym, chcącym pooglądać egzotyczne zwierzęta. Nie da się jednak tego osiągnąć bez odpowiednich profitów, także zadaniem gracza będzie zarządzanie zoo w ten sposób, aby przynosiło ono odpowiedni zysk. Ciekawym elementem jest możliwość przechadzania się po stworzonym przez siebie parku, a nawet można osobiście bawić się ze zwierzętami. Oprawa wizualna jest bardzo ładna, mnogość kolorów i ich intensywność. Modele zwierząt są bardzo realistyczne i odpowiadają ich wzorcom w prawdziwym świecie. Twórcy postanowili nie tylko zrobić zwykły remake, ale rownież skorzystać z dostępnej technologii, dzięki czemu podczas zabawy można korzystać z Kinecta.
Więcej
Zwiń
Szalenie popularna seria Zoo Tycoon przygotowuje się do podkręcenia podekscytowania, wyzwań i zabawy w budowaniu fenomenalnego zoo. Niech twoja wyobraźnia oszaleje wraz z Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection! Wybierz spośród prawie 200 wspaniałych i pięknych zwierząt i największego, najbardziej szczegółowo przedstawionych środowisk, a następnie zbuduj, zarządzaj i utrzymuj swoje wymarzone zoo w pojedynkę lub z maksymalnie czterema graczami. Ten symulator ZOO oczaruje miłośników zwierząt w każdym wieku. • Bądź blisko z 200 pięknymi wizualnie zwierzętami z całego świata• Stwórz zoo swoich marzeń w największych, najbardziej szczegółowych środowiskach, wykorzystując intuicyjne, ale potężne sterowanie zaprojektowane dla fanów Zoo Tycoon w każdym wieku• To Twoje zoo - zaprojektuj i zarządzaj swoim idealnym zoo od intuicyjnej budowy dróg do możliwości dopasowania ogrodzeń i ich dekoracji. Wybór należy do ciebie!• Rozszerzony tryb kampanii pozwala zostać najlepszym potentatem zoo.
Więcej
Zwiń
Bardzo fajna gra...dla każdego bez względu na wiek

Opinie - Zoo Tycoon 3