Zestaw głośników bezprzewodowych - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zestaw głośników bezprzewodowych w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 759 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bezprzewodowy Mikrofon Karaoke Bluetooth + elegancki futeraand#322; ochronny + dwa kable MicroUSB (do and#322;adowania oraz do nagrywania kompozycji) Kolor: CZARNY Model: Q9 Czas pracy na baterii: do 14h Wbudowany moduand#322; bluetooth 4.
Więcej
Zwiń
Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth TG117 (czarny) Bezprzewodowy głośnik serii TG to profesjonalny sprzęt który nie odbiega jakością od głośników renomowanych (i drogich) firm. Doskonały dźwięk rozprzestrzenia się w promieniu 360 stopni, wyraźny i czysty bass i pojemna bateria powodują że możemy słuchać naszej ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i czasie. Urządzenie obsługuje również odtwarzanie muzyki z karty pamięci, USB (np. pendrive) oraz złącza Audio AUX minijack 3,5mm. Całkowicie szczelna konstrukcja jest całkowicie odporna na działanie deszczu . Obudowa z siatki muzycznej na bazie nylonu została zaprojektowana do użytku na zewnątrz. Zasięg odbioru Bluetooth v5.0 może wynosić nawet 10 m, stabilnie łączy się i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi Bluetooth. Głośnik posiada wbudowany mikrofon umożliwiający przeprowadzenie rozmowy telefonicznej.
Więcej
Zwiń
WMS40 MINI - najnowsze i najprostsze rozwiązanie transmisji bezprzewodowej.AKG konsekwentnie wprowadzają na rynek niezawodne i wydajne rozwiązania. Najnowsza propozycja to WMS40 MINI - kontynuacja linii znakomitych systemów bezprzewodowych. Najprostsze rozwiązanie dla szkół, do karaoke, domu, kościoła lub na małą salę konferencyjną.System dostępny w dwóch wersjach sprzętowych:- VOCAL z miniaturowym odbiornikiem, "ręcznym" nadajnikiem dynamicznym i zasilaczem - INSTRUMENTAL z miniaturowym odbiornikiem, nadajnikiem paskowym, kablem Jack-miniXLR i zasilaczem na odbiornikuZestawy pracują na jednej, fabrycznie zaprogramowanej częstotliwości pracy.Dostępne sześć różnych częstotliwości: pasmo 660-662MHz: US45-A (660,700MHz), US45-B (661,100MHz), US45-C (662,300MHz) pasmo ISM 863-865MHz ISM-1 (863,100MHz), ISM-2 (864,375MHz), ISM-3 (864,850MHz)AKG WMS40 MINI to najprostsza wersja systemu bezprzewodowego, wykorzystująca rozwiązania z doskonale znanej linii WMS40-PRO.
Więcej
Zwiń