Zabawki militarne dla chłopców - najlepsze oferty

super zabawka dziecko zadowolone czego chciec wiecej
Zabawki militarne, wersja: Dla chłopców. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Zabawki militarne znajdziesz produkty - Dla chłopców (wersja).
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 500 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyrzutnia Nerf N-Strike Elite Strongarm 36033 + 6 strzałek Wyrzutnia Nerf N-Strike Elite Strongarm 36033 to następca klasycznego i bardzo popularnego blastera Maverick Rav-6. Strongarm należy do nowej linii N-strike Elite, która charakteryzuje się bardzo dalekim zasięgiem strzałek - ponad 22 metry. Elite Strongarm posiada sześciostrzałowy bębenkowy magazynek, szynę taktyczną na lufie oraz dwa uchwyty na pasek lub smycz.W porównaniu do poprzedniego modelu magazynek w Strongarmie kręci się niezwykle łatwo. Dzięki nowemu systemowi przeładowywania wyrzutnia jest mniej podatna na blokowanie się strzałek podczas zabawy. Całkowitą nowość stanowią również dwa tryby oddawania strzału - pojedynczy oraz ciągły. Do Strongarma pasują wszystkie rodzaje strzałek poza pomarańczową oraz białą linią Clip System nie oznaczoną dopiskiem Elite.
Więcej
Zwiń
Nerf Accustrike Alphahawk to doskonały model zabawkowej broni. Konstrukcja jest poręczna oraz lekka i doskonale odwzorowuje dubeltówkę. Użytkownik szybko załaduje magazynek przylepnymi strzałkami, a następnie odda celne strzały. Przeładowywanie przebiega płynnie i nie spowalnia zabawy.Chłopcy uwielbiają zabawę w wojnę i strzelanki. Często wcielają się w rolę żołnierzy, komandosów i policję. Wyrzutnia Nerf Accustrike Alphahawk gwarantuje strzelcom precyzyjność i perfekcyjną celność. Strzelba nie zawiedzie chłopców podczas rozgrywanych akcji. Twoje dziecko będzie najlepszym snajperem z wyrzutnią Accustrike Alphahawk.
Więcej
Zwiń
Wyrzutnia Półautomatyczna z Napędem Stryfe Nerf N-Strike Elite A0200 Hasbro Nerf Wyrzutnia Stryfe to półautomatyczna wyrzutnia strzałek z serii Elite. Wyrzutnia posiada wyjmowany magazynek typu Clip System na 6 strzałek. Wyrzutnia jest półautomatyczna co oznacza, że nie trzeba jej przeładowywać aby wystrzelić. Stryfe posiada dwa spusty jeden uzbraja wyrzutnię, a drugim wystrzeliwujemy strzałkę. Wyrzutnia wystrzeliwuje strzałki na ponad 20 metrów i możemy z niej strzelać tak szybko jak potrafimy naciskać na spust. Stryfe daje wiele możliwości modyfikacji bo do wyrzutni możemy dołączyć zarówno kolbę (np. ze Stockade’a) jak i lufę (np. z Retaliatora lub Longstrike'a).W zestawie: - Półautomatyczna wyrzutnia strzałek Nerf Elite Stryfe - Półprzezroczysty magazynek Clip System na 6 strzałek - 6 strzałek typu EliteWyrzutnia jest zasilana 4 bateriami typu LR06 (AA). brak w zestawieWiek: +8Wymiary opakowania: 37 x 26 x 5,5 cm
Więcej
Zwiń
super zabawka dziecko zadowolone czego chciec wiecej