Zabawki dla przedszkolaka - najlepsze oferty

Zabawki, wersja: Dla przedszkolaka. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Zabawki znajdziesz produkty - Dla przedszkolaka (wersja).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
*Clementoni 1000 Pytań Dla Przedszkolaka 60256*p. *Magiczne pióro*, które jest atrakcją gry, sygnalizuje, czy udzielona odpowiedź jest poprawna, czy nie. Dzięki temu dziecko może się bawić i uczyć nie tylko w obecności dorosłych, ale również samo. Pióro mówi po polsku.p
Więcej
Zwiń
Nauka i zabawa w jednym, teraz Twój maluch będzie się świetnie bawił przy czym pozna nowe słowa w dwóch językach. Pierwszy Słownik Przedszkolaka to interaktywna książeczka wyposażona w dwie wersje językowe - polską i angielską. Zabawka ta składa się z białej podstawy z głośnikiem i zieloną rączką do przenoszenia, słownika z plastikową okładką i kartonowymi stronami oraz panelu wyboru funkcji. Zabawka posiada włącznik/wyłącznik z regulacją głośności. Z Pierwszym Słownikiem Przedszkolaka poznasz nowe słowa w języku polskim i angielskim. Na specjalnie zaprojektowanych, laminowanych stronach, dziecko pozna słowa i wyrażenia w 12 różnych kategoriach tematycznych takich jak: Zwierzęta domowe, Dzikie zwierzęta, Przeciwieństwa, Jedzenie, Ubrania, Ciało, Na dworze, Pojazdy, Czynności i zabawy, Kolory, Czas posiłku, Owoce.
Więcej
Zwiń
Quiz dla przedszkolaków to idealna zabawka edukacyjna dla najmłodszych dzieci!

W zestawie znajdują się różnego rodzaju zadania dydaktyczne opracowane na podstawie programu nauczania przedszkolnego.

Gdy odpowiadasz na pytania quizu, magiczna Marchewka powie Ci, czy udzieliłeś dobrej odpowiedzi.

Pakiet zawiera wiele quizów i zabaw dydaktycznych na różnych poziomach.

Quiz porusza różnorodną tematykę:

* ciało i ruch

* mowa i słowa

* poznawanie świata

* ja i inni

* język, kreatywność, wyrażanie.

Posiada aż 30 aktywności dydaktycznych!

Zabawka rozwija u dziecka umiejętności językowe i komunikacyjne, wspiera rozwój logicznego myślenia, zdolności obserwacyjnych, wspomaga naukę kształtów i kolorów.

Wspiera rozwój pamięci, uwagi i koncentracji, uczy wykonywania działań matematycznych, zestawiania różnic i podobieństw.
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawki dla przedszkolaka