Zabawki dla przedszkolaka - najlepsze oferty

Zabawki, wersja: Dla przedszkolaka. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Zabawki znajdziesz produkty - Dla przedszkolaka (wersja).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tablet Przedszkolaka marki VTech w łatwy i przyjazny sposób wspomaga naukę pisania. Dzięki specjalnie przygotowanym modułom zabawy, dziecko nauczy się pisać małe i duże litery oraz cyfry. Moduł kreatywnej zabawy pozwala na stworzenie własnych rysunków, co wspomaga rozwój dziecięcej wyobraźni. Ergonomiczny kształt rysika sprawia, że już od najmłodszych lat kształtowane są prawidłowe nawyki trzymania długopisu. Zabawka posiada interaktywny, dotykowy ekran, co ułatwia wylkonywanie usłyszanych poleceń i czyni zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną. Wesołe animacje, krótkie historyjki i zagadki sprawią dziecku wiele radości.
Więcej
Zwiń
PRZEDSTAWIAMY NOWOŚĆ
Pierwszy Słownik Przedszkolaka Zabawka interaktywna
dla dzieci 1,5-4 latNaukę języków obcych czas zacząć! Pierwszy słownik polsko-angielski dla Twojego Przedszkolaka!
Pierwszy Słownik Przedszkolaka to wyjątkowa, interaktywna zabawka dla najmłodszych. Twoje dziecko pozna ponad 100 słów w języku polskim oraz angielskim! Czas rozpocząć naukę języków obcych!
Witaj przyjacielu!
Odkryj nowe słowa w języku angielskim!
Otwórz Słownik Przedszkolaka, znajdziesz w nim aż 12 różnych kategorii tematycznych! Lubisz zwierzątka? Świetnie! Zapoznasz się zarówno z tymi domowymi, jak i dzikimi. Interesujesz się motoryzacją? Jest i karta dla Ciebie! Pojazdy nie będą już zagadką.
Jesteś łasuchem? Dowiesz się, jakie pyszne smakołyki poukrywały się w
Więcej
Zwiń
Gra pomaga dzieciom w wyszukiwaniu różnic, w odnajdywaniu i kojarzeniu wspólnych cech oraz w poznawaniu kształtów. W trakcie zabawy dzieci rozwijają analizę i syntezę wzrokową.

Na 12 planszach znajduje się 420 rysunków o różnej tematyce, które należy ze sobą skojarzyć. Przy każdym rysunku umieszczony jest punkt. Jeżeli gracz zna odpowiedź dotyka specjalnymi długopisami odpowiednie dwa punkty na planszy. Przy prawidłowej odpowiedzi lampka zapali się, w przypadku złej - nie.

Uwaga: podczas gry umieszczamy w pudełku tylko jedną planszę; przed przystąpieniem do gry należy zainstalować baterie 9V (gra nie zawiera baterii).

Gra zawiera 12 tematycznych plansz:
1. Skojarz element z odpowiednim obrazkiem.
2. Który obrazek nie pasuje?
3. Co można zjeść?
4. Co służy do zabawy?
5. Dobierz pasujące obazki.
6. Wskaż podobne obrazki.
7. Odszukaj te same ilości.
8. Co do czego pasuje?
9.
Więcej
Zwiń
Tablet to super zabawka edukacyjna. Córka mogłaby się z nim nierozstawac. Tablet uczy i jednoczesnie bawi. Polecam

Opinie - Zabawki dla przedszkolaka