Yamaha NS-P20 - najlepsze oferty

Szukałem niedużych głośników, które za rozsądną cenę pozwolą mi na cieszenie się systemem 5.1 w pokoju o powierzchni 20m2. Yamaha NS-P20 absolutnie zaspakaja moje potrzeby.
Yamaha NS-P20 w kategorii Kolumny i głośniki (Sprzęt RTV). Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Informacje podstawowe
Liczba kolumn w zestawie 5
Subwoofer w zestawie tak
Kolor kolumn czarny
Kolumny przednie
Typ kolumn przednich szerokopasmowy
Moc znamionowa RMS kolumn przednich 100 W
Moc muzyczna kolumn przednich brak danych
Pasmo przenoszenia kolumn przednich 35 Hz - 25 kHz
Impedancja znamionowa kolumn przednich 6 Ω
Skuteczność kolumn przednich 83 dB
Kolumna centralna
Typ kolumny centralnej szerokopasmowy
Moc znamionowa RMS kolumny centralnej 100 W
Moc muzyczna kolumny centralnej brak danych
Pasmo przenoszenia kolumny centralnej 35 Hz - 25 kHz
Impedancja znamionowa kolumny centralnej 6 Ω
Kolumny tylne
Typ kolumn tylnych szerokopasmowy
Moc znamionowa RMS kolumn tylnych 100 W
Moc muzyczna kolumn tylnych brak danych
Pasmo przenoszenia kolumn tylnych 35 Hz - 25 kHz
Impedancja znamionowa kolumn tylnych 6 Ω
Skuteczność kolumn tylnych 83 dB
Subwoofer
Typ subwoofe
Więcej
Zwiń
Yamaha RX-V479 to sprzęt, który zadowoli nie tylko każdego audiofila, ale także wszystkich, którzy doceniają przejrzysty obraz. Amplituner zasila każdy ze swoich 5 kanałów mocą 115 W sprawiając, że dźwięk charakteryzuje się potężnym brzmieniem. Nowoczesne dekodery Dolby True HD oraz DTS HD, wspomagane są całą gamą systemów wpływających na jakość dźwięku. Obraz 3D w jakości 4K Ultra HD dopełnia muzyczne wrażenia klarownym i precyzyjnym obrazem. Wszystkie z 6 wejść HDMI zapewnią jak najlepszą jakość przesyłanego sygnału wideo. Kluczem do sukcesu firmy Yamaha są także rozwiązania wpływające na funkcjonalność i intuicyjność obsługi. Urządzenie gwarantuje całą gamę funkcji, które upraszczają sterowanie amplitunerem (Controller App), a także zapewniają prostotę w doborze optymalnych ustawień audio/wideo. Kumulacja wszystkich udogodnień i nowoczesnych systemów czyni z tego urządzenia idealnym rozwiązaniem dla każdego, wybrednego pasjonata dobrego dźwięku. Amplituner cec
Więcej
Zwiń
Szukałem niedużych głośników, które za rozsądną cenę pozwolą mi na cieszenie się systemem 5.1 w pokoju o powierzchni 20m2. Yamaha NS-P20 absolutnie zaspakaja moje potrzeby.