Yamaha - najlepsze oferty

Produkt bardzo dobry nie mam z nim problemu
Yamaha na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Yamaha z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4150 produktów - zobacz najlepsze oferty
Więcej szczegółów odnośnie kampanii

Specyfikacja:

Brzmienia: 416 realistycznych instrumentów + 11 brzmień MegaVoice + 34 zestawy Drum/SFX (zgodność ze standardami XG, GM2, GS)
Akompaniamenty: 230 wbudowanych styli (4 wariacje, 3 wstępy, 3 zakończenia)
Polifonia: 128 głosów
179 banków Multi Pad (możliwość wzbogacania sekwencjami odtwarzanymi po naciśnięciu dedykowanych 4 przycisków panelowych)
dedykowane 2 pokrętła do kontroli w czasie rzeczywistym dowolnego parametru wybranego przez użytkownika
tryb Arpeggio (gotowe pasaże i zagrywki, reagujące na zmiany harmonii, z możliwością kontrolowania i synchronizacji tempa)
rozbudowany procesor efektów: Reverb (44), Chorus (71), DSP (283), Master EQ (5)
pamięć registracyjna 8 banków x 8 komórek
16-ścieżkowy sekwencer z szeroką edycją
funkcja Song, Style oraz Multi Pad Creator
złącze USB z funkcją nagrywania audio (format WAV stereo 16-bit 44kHz) jak również do zapisywania i
Więcej
Zwiń
Więcej szczegółów odnośnie kampanii

Zestaw PSR S770 + pokrowiec

Keyboard Yamaha PSR-S770 to letnia nowość 2015 ! Trzeba przyznać, że połączenie nowej ciemnoszarej, polerowanej obudowy z imponującym kolorowym wyświetlaczem na środku robi piorunujące wrażenie. Jeszcze bardziej druzgocące są wrażenia możliwości brzmieniowych instrumentu oraz imponująca funkcjonalność (z odtwarzaniem plików MP3 oraz możliwością podłączenia gitary/mikrofonu na czele). Ten keyboard to spełnienie marzeń dla klawiszowca, do tego w całkiem przyzwoitym pułapie cenowym.
Więcej
Zwiń
!http://basement-store.pl/dagmara/yamaha-1466177219555.png!

Yamaha P-45
przenośne pianino cyfrowe serii P


*Yamaha P-45* to pianino cyfrowe bardzo dobrej jakości, wyposażone w klawiaturę ważoną *Graded Hammer Standard (GHS)*, która znakomicie oddaje różnice wagowe w zależności od wysokości rejestru brzmienia. Klawisze odpowiedzialne za niższe dźwięki są cięższe, natomiast za wyższe lżejsze. !http://drumstore.pl/product/picture/full_size/22766/yamaha_p-45_-_pianino_cyfrowe.jpg! Producent zadbał również o realistyczną powierzchnię klawiszy, która nie dość, że znakomicie się prezentuje to dodatkowo skutecznie zapobiega ślizganiu się palców podczas gry. Czarne klawisze zostały pokryte powierzchnią matową, co dodatkowo wspomaga stabilność ułożenia palców na klawiaturze nawet przy wielogodzinnych ćwiczeniach.*Statyw nie wchodzi w skład zestawu.*h2. Videoh2.
Więcej
Zwiń

Opinie - Yamaha

Produkt bardzo dobry nie mam z nim problemu