Xonar D2X - najlepsze oferty

Xonar D2X już od 15 zł ♥ Zobacz produkty na Taniomanii. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Realizuj swoje wizje dzięki szybkiemu, wszechstronnemu i uniwersalnemu modelowi D750. W świecie, w którym wszystko jest możliwe, ta wszechstronna pełnoklatkowa lustrzanka o rozdzielczości 24,3 miliona pikseli daje swobodę, która ośmiela.

Dzięki profesjonalnej technologii przetwarzania obrazu oraz solidnej, kompaktowej konstrukcji ten aparat sprawdzi się w każdej sytuacji.

Nowo zaprojektowana matryca formatu FX zapewnia wyjątkową jakość zdjęć, szczególnie przy wysokich czułościach ISO, w przypadku których obraz jest czystszy niż kiedykolwiek. Niezwykła czułość autofokusa, zdjęcia seryjne z szybkością do 6,5 kl./s oraz możliwość nagrywania filmów Full HD w rozdzielczości 1080/60p w połączeniu z odchylanym monitorem umożliwiają niczym nieskrępowaną ekspresję. Wbudowany interfejs Wi-Fi ułatwia natychmiastowe udostępnianie niesamowitych zdjęć.

Cechy szczegółowe

System Picture Control 2.
Więcej
Zwiń
Technologia AMD FreeSync Monitor AOC 24G2U charakteryzuje się bardzo wysoką częstotliwością odświeżania klatek obrazu, która wynosi aż 144Hz. Oznacza to, że animacje w grach będą działały niezwykle płynnie, co zachwyci wszystkich miłośników wirtualnej rozrywki. Nowoczesna technologia AMD FreeSync sprawi, że niezależnie od konfiguracji Twojego komputera, będziesz mógł liczyć na świetny obraz bez zacięć, czy opóźnień. Te możliwości doskonale sprawdzą się przy wielu grach. Ciesz się doskonałą zabawą bez przeszkód i zachwyć się rozgrywką na najwyższym poziomie. Niebanalny design Monitor AOC 24G2U doskonale prezentuje się na biurku. Oryginalna konstrukcja i czarno-czerwona kolorystyka podkreśla gamingowy charakter tego nowoczesnego sprzętu. Niemal bezramkowy ekran to nie tylko nowatorski element designu, ale przede wszystkim ogromne wsparcie dla gracza. Teraz można zobaczyć jeszcze większy obszar rozgrywki. Szczególnie zadowoleni będą miłośnicy sieciowej zabawy w grach FPS.
Więcej
Zwiń
Najlepszy wybór z chipsetem B450

Opinie - Xonar D2X