Xiaomi M365 - najlepsze oferty

Xiaomi M365 4,99 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 111 produktów - zobacz najlepsze oferty
Elektryczna hulajnoga Mijia Electric Scooter Kolor czarny Model: M365 Bateria: 280Wh Ładowanie: 5 godzin Klasa ochrony: IP54 Prędkość do 25km/h Zasięg do 30km Składana i przenośna konstrukcja Podwójny układ hamulcowy Oświetlenie przednie i tylne Waga: 12.5 kg Maksymalne obciążenie do 100 kg Kolor: czarny Elegancki design Elektryczna hulajnoga MiJia ma prostą, minimalistyczną konstrukcję, w której każdy detal działa na rzecz wygody i łatwości użytkowania. Aby zapewnić najbardziej komfortowe i ekscytujące doznania podczas jazdy, hulajnoga otrzymała solidną, składaną konstrukcję, długą stabilną kierownicę i pneumatyczne opony, które pochłaniają wstrząsy. Wszystko, co musisz zrobić, aby obudzić potwora na drodze, to nacisnąć przycisk. Przenośna i składana Naciśnij przycisk, a po 3 sekundach hulajnoga rozłoży się i jest gotowa do jazdy. Kiedy dotrzesz do celu, po prostu naciśnij przycisk ponownie, a pojazd złoży się równie szybko. Po złożeniu można go wygodnie transportować lub schować.
Więcej
Zwiń
Fluorescencyjna opona BEZDĘTKOWA do oryginlanej hulajnogi Xiaomi M365 (zielona) 1szt. fluorescencyjnej opony bezdętkowej, która świeci na zielono (oczywiście w dzień opona ma stylowy biały kolor, ale kiedy dostanie trochę światła odcień zmienia się na zielony) I pamiętaj! Opony te pasują także do Xiaomi Mi Electric Scooter, Mi Electric Scooter Pro, do Motus Scooty 8.5, Motus Scooty 8,5+, Motus Scooty 8.5 Power oraz do wszystkich modeli hulajnóg posiadających koła 8,5 calowe. Co jest największą zaletą opon bezdętkowych? Są nie do przebicia! Nie lubisz odblaskowych ciuszków? Z tą oponą możesz o nich zapomnieć bo dzięki swym właściwościom opona świeci w nocy na zielono. Będziesz nie tylko świetnie wyglądać na swojej hulajce, dodatkowo przyciągniesz uwagę i będziesz widoczny na drodze! Za dnia biała i stylowa, w nocy zmienia kolor na zielony.
Więcej
Zwiń
Mi Electric Scooter Pro Podróżuj dalej Silnik o wysokiej wydajności Żywotność baterii do 45 km w rozszerzonym zasięgu Wbudowany wyświetlacz do wygodnego monitorowania Kolor czarny Zobacz wszystko na pierwszy rzut oka Wszystkie ważne informacje są wyświetlane w przejrzysty sposób, od powiadomień Bluetooth do ostrzeżeń o wymaganej naprawie. Jeden przycisk, wiele zastosowań Dotknij przycisku, aby włączyć skuter i przytrzymaj go przez trzy sekundy, aby go wyłączyć. Kiedy skuter jest włączony, stuknij raz, aby włączyć / wyłączyć światło, lub stuknij dwukrotnie, aby przełączać między trybami prędkości. 3 tryby prędkości Łatwe przełączanie między trybem ECO, trybem standardowym (D) oraz trybem sportowym (S), wystarczy nacisnąć dwukrotnie przycisk zasilania. Moc i prędkość na wyświetlaczu Pozostała moc i aktualna prędkość są wyświetlane w czasie rzeczywistym, przypominając, kiedy ładować i bezpiecznie jeździć. Dalekosiężny akumulator 45 km. Wyrusz o krok dalej.
Więcej
Zwiń

Opinie - Xiaomi M365