Wykladziny Pcv - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
✅ Wykladziny Pcv już od 15 zł ➤ Zobacz produkty od Taniomania. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 186 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ta wykładzina to niezwykle ekonomiczny sposób na wykończenie podłogi w dowolnym pomieszczeniu domowym. Sprawdzi się nie tylko w korytarzu ale również w kuchni. Przypomina swoim wykończeniem naturalne materiały. Łatwo się ją nakłada i jest znacznie tańszą alternatywą niż drewno czy płytki ceramiczne. W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty podłogowe.
Więcej
Zwiń
Wykładzina świetnie sprawdzi się przy urządzaniu różnego rodzaju pomieszczeń. W razie ewentualnego zabrudzenia łatwo wyczyścisz ją wodą z detergentem. Produkt doskonale imituje drewnianą podłogę co sprawi że wnętrze będzie wyglądało niezwykle estetycznie. W ofercie znajdziesz kilka wariantów kolorystycznych co pozwoli na doskonałe dopasowanie odcienia do Twojej aranżacji.
Więcej
Zwiń
Prezentowana tu wykładzina Maxima Eko to atrakcyjny materiał wykończeniowy który zamontujesz w różnych pomieszczeniach w swoim domu. W efekcie uzyskasz nie tylko solidnie wykończoną posadzkę ale również niepowtarzalny efekt dekoracyjny. Wykładzina przypomina bowiem efektowną kompozycję czarno-białych płytek co nada urządzanemu wnętrzu elegancki charakter.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.