Wkrętarko Wiertarka Bosch - najlepsze oferty

Wkrętarko Wiertarka Bosch już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 204 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wiertarko-wkrętarka Bosch 18V-50 2 x 2,0 Ah

WSZYSTKIE PRODUKTY POCHODZĄ Z POLSKIEJ DYSTRYBUCJI

Parametry techniczne:

- napięcie akumulatora: 18 V Li-Ion Premium (litowy-jonowy),
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- prędkość obrotowa 1. bieg: od 0 do 460 obr/min (regulowana),
- prędkość obrotowa 2.
Więcej
Zwiń
Wiertarko-wkrętarka GSR 18V-50Wiertarko-wkrętarka GSR 18V-50 wyposażona została w bezszczotkowy silnik z serii BRUSHLESS Motor do pracy pod największym obciążeniem w trudnych warunkach.Urządzenie dorównuje mocą wkrętarką sieciowym a ich mobilność zdecydowanie poprawia komfort pracy. Wysokiej jakości dwu biegowa przekładnia mechaniczna pozwala w bardzo prosty sposób dopasować moc i obroty do wykonywanej pracy.Na 1 biegu wkręcamy wkręty i wiercimy większymi średnicami a na 2 biegu wiercimy mniejszymi średnicami i dzięki wyższym obrotom możemy również założyć kamienie szlifierskie do szlifowania.Urządzenie posiada wbudowaną diodę podświetlającą miejsce pracy. Posiada płynna regulację obrotów oraz zmianę obrotów prawo/lewo.20 stopniowa przekładnia planetarna z metalowymi kołami zębatymi w metalowej obudowie zapewnia wysoką precyzję wkręcania oraz długi, bezawaryjny czas użytkowania a dodatkowe ustawienie na pozycje wiercenia powoduje wyłączenie sprzęgła.
Więcej
Zwiń
BoschTwórcą tej marki jest Robert Bosch który, całkowicie zmienił branżę motoryzacyjną, a na przestrzeni lat zmienił także inne obszary. Marka Bosch z ponad 130-letnią historią powstała w Stuttgarcie i od dziesięcioleci jest liderem w produkcji. Te początki w motoryzacji stały się punktem wyjścia do rozwoju masowej produkcji w zakresie elektronarzędzi, techniki grzewczej, radia i telewizji. Dzięki przemyślanemu rozwojowi firmy marka Bosch nie tylko stała się głównym graczem na rynku motoryzacyjnym, ale również stała się głównym nurtem w wielu aspektach przemysłu i życia codziennego. Głównym założeniem firmy stała się chęć innowacji. Wiertarka udarowa powstała w latach trzydziestych XX wieku. W 1952 roku wprowadzono na rynek elektronarzędzie Bosch Combi, które w zależności od zastosowanych akcesoriów mogło służyć jako wiertarka elektryczna, szlifierka lub nożyce do krzewów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Wkrętarko Wiertarka Bosch