Vida xl - najlepsze oferty

Vida xl na Taniomania.pl ♥ Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach ♥ Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 11949 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ten wysokiej jakości, luksusowy kurnik będzie odpowiedni dla kurcząt, kur, kaczek i wielu innych, małych zwierząt. Rozbudowana konstrukcja, składająca się z domku, miejsca na gniazdo i dużego wybiegu z żelaznej siatki, pozwoli Ci mieć swój drób pod kontrolą i pomoże zapobiec nieprzewidzianym wypadkom.

Domek wykonany jest z najwyższej jakości drewna, które zostało pomalowane, aby zabezpieczyć je przed czynnikami atmosferycznymi. Zielona, wodoszczelna tkanina na dachu chroni przed deszczem, tworząc wygodną przestrzeń do wypoczynku wewnątrz. Domek można otworzyć, aby wpuścić świeże powietrze i zamknąć, kiedy chcesz stworzyć cieplejsze, kontrolowane środowisko.

Ten kurnik znakomicie sprawdzi się dla Twoich zwierząt i będzie się dobrze prezentował na Twoim podwórku.
  • Materiał wykonania domku: sklejka
  • Wymiary całkowite: 190 x 64 x 100 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Wymiary domku: 64 x 64 x 100 cm (dł. x sz
Więcej
Zwiń
Odporny na promieniowanie UV zestaw przemieni Twój ogród w fascynujący plac zabaw!

Plac zabaw wykonany jest z solidnego, impregnowanego pod ciśnieniem drewna i plastiku w intensywnych kolorach. W skład konstrukcji wchodzi drewniana rama, zjeżdżalnia, 2 huśtawki i ścianka wspinaczkowa. Wszystkie te elementy pozwalają dzieciom na wspinanie się, czołganie się, chowanie się i zjeżdżanie.

Nasz drewniany plac zabaw jest bardzo wytrzymały, solidny i odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Uchwyty zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo podczas wspinaczki. Rodzice mogą więc mieć pewność, że dzieci bawią się na wysokiej jakości placu zabaw, spełniającym standardy bezpieczeństwa. Nasz ogrodowy plac zabaw gwarantuje mnóstwo miejsca do zabawy i Twoje dzieci mogą się na nim bawić razem w przyjaciółmi.

Prosimy mieć na uwadze, że drewno jest produktem naturalnym i może wykazywać pewne niedoskonałości. Do montażu potrzebna jest wiertarka.
Więcej
Zwiń
Podwójny leżak wyposażony w 2 poduszki i duży baldachim będzie przyciągał wzrok, gdziekolwiek go umieścisz. Jest doskonałym wyborem do relaksu lub spędzenia miłego czasu z rodziną w ogrodzie, na podwórku, tarasie czy na plaży.

Wykonane z odpornej na czynniki pogodowe tkaniny Oxford łóżko ogrodowe może być używane na zewnątrz przez cały rok. Pokryta proszkowo, stalowa rama zapewnia znakomitą stabilność oraz niezwykłą trwałość. Poduszki oraz baldachim wykonane z wodoodpornego poliestru bez wątpienia wpłyną na optymalny komfort leżenia. Leżak dla dwóch osób zapewni cień swoim dużym baldachimem. Montaż jest bardzo łatwy.

Podwójny leżak jest doskonałym połączeniem stylu i funkcjonalności.

Uwaga: zalecamy przykrycie leżaka na czas deszczu, śniegu i mrozu, aby zapewnić jego długie użytkowanie.
Więcej
Zwiń