Tv 75 - najlepsze oferty

Sprzęt godny polecenia, za nieco powyżej 4200 nie znajdziecie lepszego sprzętu 75cali. Mały minus za brak pilota magic w zestawie. Polecam dokupić odrazu ;)
Tv 75 już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 153 produkty - zobacz najlepsze oferty
Telewizor LG LED Smart (75UK6200PLB). Wyostrzony obraz dzięki wysokiej rozdzielczości. 75-calowy telewizor UHD oferuje obraz pełen szczegółów. Szeroki kąt widzenia zapewnia obraz o głębokiej barwie niezależnie od punktu siedzenia. Czterordzeniowy procesor stale redukuje szumy z obrazu. Technologia HDR wpływa na szeroki zakres kontrastu. Sztuczna inteligencja pozwalająca na obsługę głosową. Ostrzejszy niż oczekiwania Rozdzielczość ma znacznie. Przekonasz się o tym, patrząc na 75-calowy telewizor od marki LG. Oferuje zawrotną jakość UHD (3840 x 2160). To aż 4x więcej niż oferuje Ci Full HD. Żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze, na tym czystym obrazie. Spójrz pod kątem Telewizor nie musi być na wprost Ciebie, byś mógł cieszyć się jakością obrazu. LG zaprojektowało ten model tak, aby widok pod różnym kątem był doskonały. Szeroki zakres odwzorowuje kolory wierniej, niezależnie od Twojego punktu siedzenia.
Więcej
Zwiń
  • Dodatkowe informacje: Bluetooth, Miracast,
  • Dołączone akcesoria: pilot, podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna
  • Funkcje dodatkowe dźwięku: DTS, Wireless Sound Sync, Hi-Fi Audio, Korektor dźwięku, Ultra Surround
  • Funkcje dodatkowe obrazu: panel IPS, 4K Resolution Upscaler, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD , ULTRA Luminance, Colour Master Engine, Smart Picture Mode, HDR Effect, Active HDR, format HDR10, format HDR HLG
  • Funkcje i wyposażenie TV: HbbTVHDRNagrywanie na USBPrzeglądarka internetowaSmart TVWiDi
  • Funkcje i wyposażenie TV: HbbTVNagrywanie na USBPrzeglądarka internetowa
  • Głośniki: 2 x 10W
  • Głośniki - technologia: Stereo
  • HDR: Tak
  • Interfejsy: Common Interface (CI)Ethernet (
Więcej
Zwiń
Obraz i dźwięk współgrają idealnie. Daj się porwać realistycznemu obrazowi i niezwykłemu dźwiękowi. Niezwykle szczegółowe obrazy w połączeniu z technologią Sound-from-Picture Reality™ dają fascynujące efekty audiowizualne. Jeden układ scalony, niezwykły realizm Dzięki technologii Object-based HDR remaster nasz procesor 4K HDR Processor X1™ wytwarza większą głębią, wyraźniejsze tekstury i naturalne kolory. Czyste, jaśniejsze kolory sprawiają, że obraz jest wyjątkowo realistyczny. Sound-from-Picture Reality™ System Acoustic Multi-Audio™ to dwa dodatkowe głośniki wysokotonowe znajdujące się z tyłu telewizora, które w połączeniu z głośnikami bass reflex odpowiadają za system Sound-from-Picture Reality™. Gdy obraz i dźwięk dokładnie ze sobą współgrają, oglądanie staje się jeszcze bardziej fascynujące. Ta funkcja jest dostępna na telewizorach o przekątnej ekranu większej niż 55 cali.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tv 75

Sprzęt godny polecenia, za nieco powyżej 4200 nie znajdziecie lepszego sprzętu 75cali. Mały minus za brak pilota magic w zestawie. Polecam dokupić odrazu ;)