Traktory dla dzieci - najlepsze oferty

cena przesadzona aczkolwiek traktor dobrej jakosci plastiki
Traktory dla dzieci w kategori Rowerki i zabawki ogrodowe (Rowerki i zabawki ogrodowe). Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 298 produktów - zobacz najlepsze oferty


Traktor John Deere dla dzieci od 3 lat zapewni niezapomnianą zabawę! To idealny towarzysz dla każdego ciekawego świata małego traktorzysty. Produkt stabilny, wykonany z najlepszych materiałów i bardzo bezpieczny!

Traktor na licencji firmy:Wiek dziecka: od 3 lat
Wymiary traktora: długość: 141cm. szerokość: 63cm, wysokość 72cm
Wymiary przyczepy: długość: 69cm. szerokość: 42cm, wysokość 46cm
Max obciążenie: 40kg
Waga produktu: 18kg (traktor)

Główne cechy:
- odczepiana przyczepa jednoosiowa
- w pełni funkcjonalny przedni ładowacz, obsługiwany z fotela kierowcy
- cyfrowe radio FM (brak bateri w zestawie 2szt.
Więcej
Zwiń
Traktor XL Zielony to wspaniały pojazd, który gwarantuje fascynujące zabawy na podwórku i świeżym powietrzu. Jeśli Twój urwis lubi jeździć rowerkiem to ciekawą odmianą będzie traktorek z przyczepką. Zaletami zabawki Smoby są solidne wykonanie, stabilna konstrukcja oraz regulowane siedzisko. Dziecko w roli małego farmera wymyśli wiele ekscytujących historii i przemierzy podwórko wzdłuż i wszerz. Traktorek na pedały gwarantuje duże zainteresowanie maluszka na wiele godzin.Przyczepka z maksymalnym obciążeniem do 25 kg przyda się do przewożenia zabawek, piasku czy kamieni. Kreatywne dzieci na pewno wymyślą wiele zastosowań przyczepki. Kiedy wagonik jest niepotrzebny można go odpiąć i cieszyć się płynną jazdą. Traktorkiem manewrujemy za pomocą kierownicy. Użytkowanie plastikowej zabawki jest proste i zachęca małych farmerów do zabawy. Chłopcy będą zafascynowani możliwościami aktywnej zabawy i jazdą na traktorku.
Więcej
Zwiń

Opinie - Traktory dla dzieci

cena przesadzona aczkolwiek traktor dobrej jakosci plastiki