Tesla - najlepsze oferty

Tesla na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1048 produktów - zobacz najlepsze oferty
Komplet dwóch biografii Elona Muska napisanych przez wybitnego biografistę Ashlee Vance.

Elon Musk Biografia twórcy PayPala, Tesli, SpaceX
BESTSELLEROWA BIOGRAFIA CZŁOWIEKA, KTÓRY ZMIENIA ŚWIAT NA NASZYCH OCZACH
W ZAKTUALIZOWANYM WYDANIU ASHLEE VANCE OPISUJE NAJNOWSZE DOKONANIA ELONA MUSKA I UJAWNIA JEGO PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ.
Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą.
Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem, Henrym Fordem i Stevem Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto.
Stworzył PayPala, koncern samochodowy Tesla Motors, a także SpaceX - firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos. Muskowi udało się, mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego.
Więcej
Zwiń
Tesla RoboStar T10 - Robot hybrydowy 2w1 Odkurzająco-mopujący TESLA ROBOSTAR T10 Niezawodny pomocnik w każdym domu TESLA RoboStar T10 to świetny wybór który sprawi, że Twoje mieszkanie będzie utrzymane w czystości. Robot posiada własny, inteligentny program i cechuje się niskim profilem, co pozwala mu docierać w trudno dostępne miejsca pod meblami. Ty odpoczywasz – Tesla pracuje Urządzenie jest niezwykle proste w użytkowaniu dzięki przyciskowi ‘CLEAN’ oraz obsłudze z pilota. Możesz również zaprogramować porę o której robot ma posprzątać Twój dom, tak by po Twoim powrocie podłogi były czyste. Do robota można zamontować zbiornik wodny pozwalający na wycieranie podłóg na mokro. Nie jest załączony do zestawu, lecz można go dokupić w formie dodatkowego akcesorium. Robot odkurzający samodzielnie posprząta podłogi w Twoim domu bez niczyjej pomocy. Sprawnie pokonuje niskie progi, posiada wiele czujników dzięki którym np. nie spada ze schodów.
Więcej
Zwiń