Telewizory do 700 zł - Taniomania.pl - najlepsze oferty

Telewizory do 700 zł. Zobacz produkty dostępne na Taniomanii. Sprawdź ceny i opinie na jednej z najlepszych porównywarek w Internecie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1358 produktów - zobacz najlepsze oferty
Manta Telewizor 32" 32LHN89T HD czarnyTelewizor Manta 32LHN89T idealnie nadaje się do wyposażenia pokoju hotelowego czy domku letniskowego.Jego kompaktowy rozmiar oraz mocowanie w standardzie VESA, pozwolą na łatwe (za pomocą uchwytu) zainstalowanie telewizor na ścianie, dzięki czemu prawie nie będzie zajmował miejsca w pomieszczeniu.Wbudowana funkcja trybu hotelowego umożliwi Ci ustawienie np: ograniczenia maksymalnej głośności i dostępu do poszczególnych kanałów telewizyjnych, wprowadzenia hasła PIN blokującego możliwość zmiany ustawień, a także skopiowania swojej konfiguracji na pendrive’a i przeniesienia jej na telewizory w pozostałych
Więcej
Zwiń
KIANO SLIM TV TRAVEL Prawdziwa innowacja pośród nowoczesnych telewizorów. Kiano Slim TV 24 TRAVEL umożliwia pełną swobodę podróżowania, bez utraty najwyższej jakości Twojej rozrywki. Przedstawiamy najnowszą serię, która zachwyca wyjątkową ostrością obrazu i dźwięku, niezależnie od miejsca seansu. Mobilność technologii Telewizor Kiano 24” TRAVEL został specjalnie zaprojektowany po to, aby osiągnąć pełen kompromis pomiędzy Twoim stylem życia i komfortem rozrywki, na który zasługujesz. Urządzenie wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami, posiada zarówno tradycyjny kabel sieciowy, jak i gniazdo zasilania DC 12 V. W zestawie znajduje się ładowarka samochodowa. Dzięki temu, ten elastyczny wariant doskonale sprawdzi się zarówno w samochodzie czy kamperze, jak również w domowym zaciszu. Indywidualne doznania Poręczne gabaryty telewizora umożliwiają stworzenie prywatnego centrum relaksu. Przykładów zastosowania jest naprawdę wiele.
Więcej
Zwiń
Na razie wszystko ok-za krótko używany