Telewizory 4K 55 cali - najlepsze oferty

Telewizory 4K 55 cali w kategorii Telewizory. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Telewizory 4K 55 cali. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Telewizory 4K 55 cali.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 245 produktów - zobacz najlepsze oferty
Telewizor Philips 55PUS7906/12

Telewizor 4K UHD HDR Android. LED

Telewizor z ekranem o przekątnej 55 cali i rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli. Technologia przetwarzania pikseli Pixel Precise Ultra HD. Posiada funkcje Ambilight + Hue. Wbudowane głośniki o mocy 20 (2x 10) W. Telewizor posiada 4 złącza HDMI oraz 2 złącza USB. Złącze Common Interface CI+.

Żywe kolory. Płynny ruch. Magiczne światło Akcja przenosi się z ekranu do Twojego pokoju dzięki temu telewizorowi Philips Android 4K. Treść HDR wygląda doskonale, a technologia Ambilight sprawia, że filmy, programy i gry stają się bardziej wciągające. System Dolby Atmos zapewnia doskonały dźwięk, który pasuje do doskonałego obrazu.
Więcej
Zwiń
Samozaświecające się diody OLED

Idealnie oświetlany obraz

Telewizor LG OLED jest wyjątkowy dzięki technologii samozaświecających się pikseli. Nową jakość obrazu telewizyjnego zapewnia ponad 100 milionów samozaświecających się subpikseli*. Ciesz oko najgłębszą czernią, największym bogactwem kolorów i najbardziej realistycznym obrazem.

* Wartość uzyskana poprzez pomnożenie rozdzielczości 8K (7680 x 4320) przez cztery subpiksele.

Procesor α9 Gen3 AI 4K

Niezwykłe wrażenia wizualne

Procesor α9 Gen3 AI analizuje treść przy pomocy algorytmów głębokiego uczenia dostarcza na ekran najbardziej optymalny obraz. Wszystkie poprawki są dokonywane automatycznie w celu zapewnienia jak najlepszego obrazu i dźwięku, aby oglądanie za każdym razem było niezwykłym przeżyciem.
Więcej
Zwiń
Ostry i wyrazisty obrazPrecyzyjne i Żywe KoloryTeraz oglądając film, możesz poczuć się tak, jakbyś doświadczał go na żywo. Precyzyjna adaptacja kolorów zapewnia żywy i bardziej realistyczny obraz.Skalowanie do rozdzielczości 4KProcesor Crystal 4KOdkrywaj moc kolorów w zachwycającej rozdzielczości 4K. Procesor Crystal 4K zapewnia skalowanie obrazu wyjściowego do rozdzielczości zbliżonej do 4K, a proces mapowania kolorów zapewni bardziej realistyczne odwzorowanie barw.** Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu.Większa dynamika ruchuUpłynniacz RuchuCiesz się niezwykle płynnym ruchem w każdym oglądanym meczu. Dzięki wyjątkowej poprawie ruchu możesz cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w transmitowanych wydarzeniach sportowych.Ostry i wyrazisty obrazAutentyczna Rozdzielczość 4KPoczuj się jakbyś znalazł się w centrum akcji.
Więcej
Zwiń

Opinie - Telewizory 4K 55 cali