Tefal Snack Collection - najlepsze oferty

Tefal Snack Collection na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opiekacz Tefal Snack Collection (Symbol: SW 854D 12)Przygotuj swoje ulubione przekąski!Snack Collection to 12 zestawów wymiennych płyt, dzięki którym przygotujesz słodkie i słone przekąski.4 płyty w zestawie z opiekaczem: Kanapki-muszelki; Gofry; Panini; Ciastka (XA 8001; XA 8003; XA 8004; XA 8012 )12 zestawów płyt do stworzenia własnej kolekcji (płyty sprzedawane osobno).Snack Collection to wielofunkcyjne urządzenie, które zastępuje kilka innych urządzeń kuchennych - dzięki 12 wymiennym płytom. Snack Collection zapewnia różnorodność - w jednym urządzeniu można przygotować opiekane kanapki, gofry i inne słone i słodkie przekąski. W zestawie znajdują się 2 komplety płyt - do przygotowania trójkątnych kanapek i tradycyjnych gofrów. Dodatkowa oferta 10 zestawów płyt pozwala na stworzenie własnej kolekcji do przygotowania ulubionych przekąsek. Każdy komplet płyt pokrytych powłoką nieprzywierające zapakowanych jest w pomysłowe ozdobne pudełko, wraz z mini książeczką z przepisami.
Więcej
Zwiń
Opiekacz Tefal Snack Collection (Symbol: SW 852D 12)Przygotuj swoje ulubione przekąski!Snack Collection to 12 zestawów wymiennych płyt, dzięki którym przygotujesz słodkie i słone przekąski.2 płyty w zestawie z opiekaczem: Kanapkowa i gofrowa (XA 8002; XA 8004)12 zestawów płyt do stworzenia własnej kolekcji (płyty sprzedawane osobno).Snack Collection to wielofunkcyjne urządzenie, które zastępuje kilka innych urządzeń kuchennych - dzięki 12 wymiennym płytom. Snack Collection zapewnia różnorodność - w jednym urządzeniu można przygotować opiekane kanapki, gofry i inne słone i słodkie przekąski. W zestawie znajdują się 2 komplety płyt - do przygotowania trójkątnych kanapek i tradycyjnych gofrów. Dodatkowa oferta 10 zestawów płyt pozwala na stworzenie własnej kolekcji do przygotowania ulubionych przekąsek. Każdy komplet płyt pokrytych powłoką nieprzywierające zapakowanych jest w pomysłowe ozdobne pudełko, wraz z mini książeczką z przepisami.
Więcej
Zwiń
Wymienne płytki do Tefal Snack Collection - grillowane Panini. Zasmakuj w nowych możliwościach! Dwie wymienne płytki do robienia grillowanego panini Łatwe czyszczenie i przechowywanie Akcesorium od uznanej marki Będzie pysznie! Dzięki wymiennym płytkom Snack Collection możesz pozwolić sobie na jeszcze więcej zabawy w kuchni i oczarować swoich gości przepysznymi przekąskami. Komplet XA800312 składa się z dwóch płytek do przygotowywania grillowanego panini i nie tylko - odkryj wszystkie jego możliwości. Każdy zestaw jest wyposażony w wygodne pudełko znacząco ułatwiające przechowywanie. Odejdź od utartych schematów i pozwól sobie na więcej! Przemyślane rozwiązania Obsługa urządzeń i akcesoriów z serii Snack Collection pozostaje niezwykle intuicyjna i nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Wymiana płytek zawsze przebiega szybko i sprawnie, a specjalna powłoka zapobiega przywieraniu posiłków. Na dodatek płytki mogą być myte w zmywarce.
Więcej
Zwiń
Świetne urządzenie dla każdego kto lubi urozmaicenie i zabawę w kuchni :) a goferki to już w ogóle wychodzą obłędne :) POLECAM :)

Opinie - Tefal Snack Collection