Tanki - najlepsze oferty

Tanki już od 15 zł ♥ Zobacz produkty na Taniomanii. Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
.spacer{ border-bottom: 1px solid #eee; margin: 20px 0;}EcoTank L3151
Styl, wydajność i druk mobilny? Kompaktowa drukarka EcoTank typu 3 w 1 z funkcjami Wi-Fi oraz Wi-Fi Direct ma wszystko, czego potrzeba, łącznie z przyciągającym wzrok panelem sterowania. To niezawodne urządzenie zamiast kartridży wykorzystuje zaawansowany system napełniania pojemników z atramentem oraz proste w użyciu butelki z atramentem. Dzięki dołączonemu zapasowi atramentu, który wystarczy nawet na trzy lata, pozwoli zaoszczędzić do 90% na kosztach atramentu.
Wyjątkowo niskie koszty

Całe trzy lata — tak długo możesz korzystać z drukarki L3151 bez konieczności kupowania nowego atramentu. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu. Zapewniając wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony, drukarka pozwoli Ci wydrukować do 8100 stron czarno-białych i do 6500 stron kolorowych za pomocą dołączonego do drukarki atramentu.
Więcej
Zwiń
Wyjątkowo niskie kosztyCałe trzy lata1 — tak długo możesz korzystać z drukarki L1110 bez konieczności kupowania nowego atramentu. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu2. Zapewniając wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony, drukarka pozwoli Ci wydrukować do 8100 stron czarno-białych i do 6500 stron kolorowych za pomocą dołączonego do drukarki atramentu3.Drukowanie bez kartridży Do każdej drukarki EcoTank dodajemy równowartość nawet 82 wkładów atramentowych3, co pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z kartridży. Odkryj rozwiązania nowej generacji Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niewielkie wymiary, zapewnia łatwy dostęp przy uzupełnianiu i dobrą widoczność poziomów atramentu.
Więcej
Zwiń
Urządzenie wielofunkcyjne EcoTank L3060 3 w 1: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i drukowanie fotografii bez marginesów Atrament nawet na dwa lata: Drukowanie do 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 w trybie kolorowym Wyjątkowo niski koszt drukowania: Oszczędź na kosztach druku do 90% Bez kartridży: Łatwy do uzupełniania system zasilania w atrament Wi-Fi, Wi-Fi Direct i aplikacje: Drukowanie z urządzeń mobilnych Urządzenie 3 w 1 EcoTank ITS firmy Epson bez kartridży to doskonały wybór dla zapracowanych domowników szukających ekonomicznej i bezproblemowej drukarki. Ta kompaktowa drukarka atramentowa zapewnia bardzo niski koszt druku jednej strony dzięki zapasowi atramentu nawet na dwa lata w zestawie i może pomóc obniżyć koszty druku o 90%. Jej niezawodność gwarantuje nasza wbudowana głowica drukująca Micro Piezo w połączeniu z gwarancją zapewniającą całkowity spokój. Wyjątkowo niskie kosztyCzy wiesz, że drukarka EcoTank ITS Epson może zmniejszyć koszty drukowania nawet o 90%.
Więcej
Zwiń
Sprzęt moim zdaniem bardzo dobrej jakości, dobrze wykonany, praktyczny. Można zastosować zarówno w domu-prywatnie, jak również w małym domowym biurze. Używam dość intensywnie póki co i urządzenie mnie nie zawodzi. Podoba mi się, że jest ciche. Polecam również sklep – wszystko zrealizowane bez problemów.

Opinie - Tanki