Tanie Żelazka - najlepsze oferty

Solidne żelazko to obowiązkowe wyposażenie domu. Wygodne i szybkie prasowanie dzięki specjalnym funkcjom pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze. Żelazka oferują różne funkcje, dzięki którym Twoja garderoba będzie wyglądała zawsze elegancko. Tanie Żelazka - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 255 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wygodne prasowanie i łatwe czyszczenie

3AntiCalc: sprawność na dłużej.

Wszystko, co dobre, chodzi trójkami — dotyczy to także korzystania z naszych urządzeń. 3AntiCalc, jak wskazuje nazwa, jest funkcją potrójną: obejmuje zawór SelfClean, rozwiązanie Calc'nClean oraz wbudowany system AntiCalc. Skutecznie zapobiega nawarstwianiu się osadu z kamienia w urządzeniu i niezawodnie wydłuża okres eksploatacji żelazka marki Bosch.

Maks. 2200 watów

Wartość od 2000 do 2300 watów to minimalna zalecana moc zapewniająca odpowiednie rezultaty prasowania za pomocą żelazka parowego. W kwestii jakości prasowania nie warto iść na kompromis.

Specyfikacja:

Moc: 2200 W max.

Stopa ceramiczna, emaliowana Palladium glissée

QuickFilling: duży otwór ułatwiający szybkie i wygodne napełnianie żelazka wodą

Regulowane wytwarzanie pary: max 22 g/min.
Więcej
Zwiń
MPM - Nowoczesne, bogato wyposażone żelazko o dużej mocy, ze stopą ceramiczną.

Posiada funkcję prasowania w pozycji pionowej i aktywny system antywapienny, zapobiegający zatykaniu wylotów pary przez kamień.

Urządzenie wyposażone jest także w funkcję AUTOSHUT OFF (elektroniczne bezpieczne wyłączenie żelazka) oraz system zapobiegający kapaniu wody podczas prasowania w niskich temperaturach i antypoślizgową rączkę.

Żelazko dostępne w kolorze biało - zielonym.

FUNKCJONALNOŚĆ:
 • - funkcja AUTO-SHUT OFF (strażak)- elektroniczne bezpieczne wyłączenie żelazka
  • - stopa ceramiczna
  • - idealnie wyprofilowany stożek SPECIAL TIP docierający do trudno dostępnych miejsc
  • - system ANTI-DRIP - zapobiega kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach
  • - funkcja SELF CLEAN - samooczyszczanie z osadu
  • - system antywapienny ANTI-CALC
  • - uderzenie pary 75 g/min.
  • - ciągły wyr
Więcej
Zwiń
Żelazko TEFAL Inicio to szybkość i łatwość użytkowania. Dzięki dodatkowemu uderzeniu i ciągłemu wyrzutowi pary można szybko prasować. Lekka budowa i długi przewód żelazka Inicio zapewniają komfort użytkowania w korzystnej cenie. Ceramiczna powłoka Easy Gliding oraz gładkie krawędzie stopy żelazka umożliwiają skrócenie czasu prasowania. Wydajność ciągłego wyrzutu pary 20 g/min zapewnia uzyskanie szybkich wyników prasowania. Dodatkowy wyrzut pary 80 g/min radzi sobie z uporczywymi zagnieceniami. Inicio: szybkość i łatwość użytkowania
Więcej
Zwiń