Tanie Płytki - najlepsze oferty

Płytki zgodne z opisem - wyglądają fantastycznie
Płytki to najpopularniejsze wykończenie podłogi. Łatwe w użytkowaniu, nie wymagają polerowania, ani pastowania. Płytki ścienne i podłogowe, na zewnątrz i do domu. Szereg kolorów i wzorów pozwoli Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Tanie Płytki - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 30977 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tamoe Bianco Ściana Kafel W OPAKOWANIU 92 szt. / 0.88 m2 WAGA 1 OPAKOWANIA 14.08 kg RODZAJ PRODUKTU Płytki ścienne WYMIARY 9.8 x 9.8 cm POWIERZCHNIA Błyszcząca, Gładka GRUBOŚĆ 10,4 mm TECHNOLOGIA Monoporosa MINIMALNA SZEROKOŚĆ FUGI od 3mm do 6mm CECHY DODATKOWE Tonalność Płytka do płytki aż ułożysz dowolny wzór z ogromnej ilości elementów nowej kolekcji Tamoe. Sześć kolorów, cztery różne formaty i dwa rodzaje powierzchni – płaska i delikatnie pofalowana. Wydaje się wręcz niemożliwym, że wszystko to idealnie się ze sobą łączy – a jednak! Wciąż za mało? To mamy jeszcze szklane inserta z energetyzującymi grafikami, m.in. pachnącej kawy. Łącz wszystkie elementy w dowolny sposób, aż każde wnętrze stanie się jedynym w swoim rodzaju.
Więcej
Zwiń
Tamoe Bianco Ściana Kafel W OPAKOWANIU 46 szt. / 0.89 m2 WAGA 1 OPAKOWANIA 14.51 kg RODZAJ PRODUKTU Płytki ścienne WYMIARY 9.8 x 19.8 cm POWIERZCHNIA Błyszcząca, Gładka GRUBOŚĆ 10,4 mm TECHNOLOGIA Monoporosa MINIMALNA SZEROKOŚĆ FUGI od 3mm do 6mm CECHY DODATKOWE Tonalność Płytka do płytki aż ułożysz dowolny wzór z ogromnej ilości elementów nowej kolekcji Tamoe. Sześć kolorów, cztery różne formaty i dwa rodzaje powierzchni – płaska i delikatnie pofalowana. Wydaje się wręcz niemożliwym, że wszystko to idealnie się ze sobą łączy – a jednak! Wciąż za mało? To mamy jeszcze szklane inserta z energetyzującymi grafikami, m.in. pachnącej kawy. Łącz wszystkie elementy w dowolny sposób, aż każde wnętrze stanie się jedynym w swoim rodzaju.
Więcej
Zwiń
Mrozoodprność Przeznaczenie Do łazienki, do innych pomieszczeń, na zewnątrz Do położenia Na podłogę Wzór Drewno Klasa ścieralności 3 Rodzaj płytki Płytka podłogowa Wykończenie powierzchni Matowe Format kolekcji 18,5 X 59,8 Format produktu 18,5 X 59,8 Powierzchnia Mikrostruktura Rodzaj materiału Gres Ilość metrów w opakowaniu 1 Grubość produktu (mm) 9
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Płytki

Płytki zgodne z opisem - wyglądają fantastycznie