Tanie Płytki - najlepsze oferty

Płytki to najpopularniejsze wykończenie podłogi. Łatwe w użytkowaniu, nie wymagają polerowania, ani pastowania. Płytki ścienne i podłogowe, na zewnątrz i do domu. Szereg kolorów i wzorów pozwoli Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Tanie Płytki - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
Glazura Tania przeznaczona jest do estetycznego wykończenia wnętrz w Twoim mieszkaniu. Są to atrakcyjne płytki ceramiczne w klasycznym beżowym kolorze, które możesz ułożyć na ścianach swojej łazienki lub kuchni. Doskonale prezentują się także w połączeniu z kafelkami o innych barwach. Charakteryzują się wieloletnią trwałością i wysoką wytrzymałością.
Więcej
Zwiń
Płytka ścienna Tania firmy Opoczno to doskonały element wykończeniowy ściany podczas każdego remontu. Przeznaczona do użytku wewnątrz budynków, płytka I gatunku posiada grubość 0,7 cm. Kolor biały z subtelnym, eleganckim błyskiem pozwala na zastosowanie w łazience, kuchni, aneksie kuchennym oraz w pomieszczeniach specjalistycznych. Błyszcząca biel bez wzorów daje też ogromne możliwości aranżacyjne - płytka doskonale wkomponuje się w dowolną kolorystykę i styl, w jakim urządzono wybrane wnętrze. Wymiary pojedynczej płytki wynoszą 20 cm x 25 cm. W kartonie znajduje się 30 m2 materiału gotowego do położenia na ściany. Produkt nie tylko dla profesjonalistów.
Więcej
Zwiń
za niską cenę płytki o stosunkowo dobrej jakości, wszystkie płytki proste, bez żadnych odkształceń oraz odrapań, uszkodzeń, płytki na palecie starannie opakowane.