Tanie Płytki - najlepsze oferty

Płytki to najpopularniejsze wykończenie podłogi. Łatwe w użytkowaniu, nie wymagają polerowania, ani pastowania. Płytki ścienne i podłogowe, na zewnątrz i do domu. Szereg kolorów i wzorów pozwoli Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Tanie Płytki - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 30449 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tamoe Bianco Ściana Kafel W OPAKOWANIU 92 szt. / 0.88 m2 WAGA 1 OPAKOWANIA 14.08 kg RODZAJ PRODUKTU Płytki ścienne WYMIARY 9.8 x 9.8 cm POWIERZCHNIA Błyszcząca, Gładka GRUBOŚĆ 10,4 mm TECHNOLOGIA Monoporosa MINIMALNA SZEROKOŚĆ FUGI od 3mm do 6mm CECHY DODATKOWE Tonalność Płytka do płytki aż ułożysz dowolny wzór z ogromnej ilości elementów nowej kolekcji Tamoe. Sześć kolorów, cztery różne formaty i dwa rodzaje powierzchni – płaska i delikatnie pofalowana. Wydaje się wręcz niemożliwym, że wszystko to idealnie się ze sobą łączy – a jednak! Wciąż za mało? To mamy jeszcze szklane inserta z energetyzującymi grafikami, m.in. pachnącej kawy. Łącz wszystkie elementy w dowolny sposób, aż każde wnętrze stanie się jedynym w swoim rodzaju.
Więcej
Zwiń
Płytka ceramiczna Geotiles Manises 60x60 cm

Płytka ta pochodzi z kolekcji hiszpańskiej firmy Geotiles. Kafelki charakteryzują się niepowtarzalnym wzorem. Na kolekcję składają się cztery rodzaje płytek. W każdym opakowaniu znajduje się komplet wszystkich dostepnych wzorów. Na powierzchni płytek znajdują się subtelne zagłębiebia biegnące wzdłuż linii wzoru, które dzielą ją na 9 mniejszych o zróżnicowanych wzorach. Dodatkowo na płytce występują subtelne przetarcia, które ją delikatnie postarzają. Ze względu na wysoki stopień odporności na ścieranie mogą być zarówno płytka podłogową lub ścienną.

Dane techniczne:

Rozmiar: 60x60 cm
Gatunek: I
Powierzchnia: matowa
Ścieralność [PEI]: IV klasa
Waga opakowania: ok. 33 kg
Przeznaczenie: płytka podłogowa lub ścienna

Ilość w opakowaniu: 4 sztuki
Cena za opakowanie: 102,00 zł = 1,44 m2
Więcej
Zwiń
Cersanit Sandwood Beige 18,5x59,8 cm Płytka: Podłogowa / Ścienna Kraj pochodzenia: Polska Producent: Cersanit Format płytki: 18,5 x 59,8 cm Powierzchnia płytki: Matowa, strukturalna, drewnopodobna Płytka: mrozoodporna Pakowanie: po 9 sztuk w paczce Opakowanie: 1 m2 / opakowanie Waga: 18,8 kg/paczka Gatunek I Cena za 1 m2 Płytki sprzedawane na pełne paczki
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Płytki