Tanie Lodówki - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.

Lodówki znajdują zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ są niezastąpionym elementem kuchni. Ważne jest jednak to, aby dobrać odpowiednią lodówkę do posiadanego pomieszczenia. W tym celu można się zdecydować na tanie lodówki o różnych wymiarach, które z powodzeniem ustawi się we własnych kuchniach. Zainteresowani mogą dobierać przede wszystkim ich wysokość oraz szerokość, dlatego opłaca się przeanalizować wszystkie najistotniejsze parametry techniczne i dopiero na tej podstawie podjąć odpowiednią decyzję.

Lodówki - optymalne warunki przechowywania i możliwość ustawienia stałej temperatury

Lodówki tanie, w które można się wyposażyć zapewniają zainteresowanym optymalne warunki przechowywania żywności. Od tej pory nie będzie więc żadnych problemów z tym, aby przez nieco dłuższy czas przechowywać nabiał, wędlinę, warzywa czy też owoce. Lodówki tanie to gwarancja korzystnej ceny, ale również możliwość ustawienia stałej temperatury. Jedną z najkorzystniejszych propozycji jest połączenie lodówki z chłodziarką, dzięki czemu uzyska się jeszcze większą funkcjonalność. Optymalne warunki przechowywania w lodówce wpływają na to, iż żywność zachowuje swoją idealną konsystencję oraz wartości odżywcze. Zdecydowanie się na takie lodówki to strzał w dziesiątkę, ponieważ można w ten sposób przechowywać nie tylko żywność, którą konsumuje się na co dzień, ale też taką, którą zechce się zamrozić, np. mięso. Nie trzeba będzie się obawiać także o stopień miękkości zakupionych lodów. Dużym udogodnieniem dla klientów jest to, iż można się zdecydować na lodówkę w odpowiednim dla siebie wariancie kolorystycznym, np. białym lub też szarym. Dobiera się go przede wszystkim do preferowanego stylu aranżacyjnego.

Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Żeliwny piec wolnostojący Koza K7 z ażurem ozdobnym VV GRATIS: DEFLEKTOR, TRANSPORT Informacje o produkcie: piec wykonany z żeliwa (minimalna grubość 8mm) zakres mocy grzewczej od 3 do 8 kW wysoka sprawność pieca aż 71% posiada szybę żaroodporną wytrzymującą temperaturę do 800°C możliwość zamontowania wylotu spalin z tyłu lub na górze pieca 5 lat gwarancji Dane techniczne: Moc nominalna (kW): 5 Zakres mocy grzewczej (kW): 3-8 Średnica czopucha (mm): 130 Sprawność cieplna (%): 71 Emisja CO (przy 13% O ) ≤: 0,3% Emisja pyłków (pył)*: 187 Temperatura spalin °C: 340 Waga (kg): 75 Szerokość (cm): 53,6 Wysokość (cm): 55,7 Głębokość (cm): 41,3 Max długość polan (mm): 300 Materiał: żeliwo Rodzaj paliwa: zalecane sezonowane drewno liściaste, dopuszczalny brykiet węgla brunatnego * mg/Nm3 MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE ENERGII Maksymalne wykorzystanie ciepła i bezawaryjne działanie dzięki ściankom paleniska wykonanym z wysokiej jakości żeliwa o grubości 8 mm.
Więcej
Zwiń
Invicta to francuska marka, a jednocześnie europejski lider w dziedzinie produkcji pieców wolnostojących i wkładów kominkowych opalanych drewnem. Bogate tradycje oraz doświadczenie firmy sięgają 1924 roku. Invicta dysponuje na terenie Francji czterema wysoko wyspecjalizowanymi zakładami produkcyjnymi wraz z własną hutą i odlewnią, dzięki czemu jest w stanie realizować samodzielnie cały proces produkcyjny, gwarantując najwyższą jakość. Invicta Chatel 6137-44 to nowoczesny, żeliwny piec kominkowy o mocy nominalnej 8 kW i wydajności 77%, zdolny ogrzać powierzchnię do 128 m2 (tj. ok. 320 m3). Piec został wyposażony w regulację dopływu powietrza pierwotnego i wtórnego, co daje możliwość płynnego regulowania mocy w zakresie od 3,5 do 8 kW. Model ten posiada system czystej szyby, działający na zasadzie kurtyny powietrznej. Komora paleniska jest standardowo wyposażona w deflektor, ruszt, popielnik oraz ogranicznik drewna. Piec jest objęty 5-letnią gwarancją producenta.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Lodówki