Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty

Z minusów to to że przyciski się odciskają na ramkach górnego ekranu, w dłuższej perspektywie czasowej może być problem z tymi przyciskami. na szczescie gram zawsze w domu to konsolki nie zamykam, lub cos podkładam. rysik mógł być dłuższy
Twoje domowe centrum multimedialnej rozrywki. Siądź wygodnie na kanapie, zaproś znajomych i skorzystaj z pełni możliwości, jakie oferują konsole do gier Sony Playstation, Microsoft Xbox, czy Nintendo Wii. Przegladaj zdjęcia, ogladaj filmy, graj i twórz za pomocą niezliczonej ilości aplikacji dostępnych na poszczególne platformy. Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 38 produktów - zobacz najlepsze oferty
New Nintendo 2DS XL przynosi szybszy system, nowe sterowanie, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania!

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

Mocniejszy procesor

Pod obudową New Nintendo 2DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami.
Więcej
Zwiń
Przypomnij sobie konsolę NES - godziny spędzone przed telewizorem z gamepadem w ręku
i radość z pokonywania kolejnych leveli. To wszystko wróci do Ciebie po raz kolejny
w postaci niewielkiego Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System.

Dobrze znany sprzęt wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, żeby zapewnić rozgrywkę w jakości HD.
W tym celu wystarczy użyć dołączonego kabla HDMI. 21 preinstalowanych gier, w tym takie hity jak: Super Mario World,
The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario Kart, Super Metroid czy F-ZERO, dostarczą wiele emocji i wzruszeń.

W zestawie z konsolą Nintendo Classic Mini: SNES znajdziesz:kabel HDMI
kabel USB umożliwiający podłączenie konsoli do zasilania
dwa przewodowe kontrolery Super NES Classic Controllers

W celu włączenia konsoli należy podłączyć kabel USB do zasilacza, który trzeba kupić oddzielnie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Konsole do gier

Z minusów to to że przyciski się odciskają na ramkach górnego ekranu, w dłuższej perspektywie czasowej może być problem z tymi przyciskami. na szczescie gram zawsze w domu to konsolki nie zamykam, lub cos podkładam. rysik mógł być dłuższy