Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty

drooooogo, mała liczba gier jak na sprzęt za taką cenę
Twoje domowe centrum multimedialnej rozrywki. Siądź wygodnie na kanapie, zaproś znajomych i skorzystaj z pełni możliwości, jakie oferują konsole do gier Sony Playstation, Microsoft Xbox, czy Nintendo Wii. Przegladaj zdjęcia, ogladaj filmy, graj i twórz za pomocą niezliczonej ilości aplikacji dostępnych na poszczególne platformy. Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 43 produkty - zobacz najlepsze oferty
Konsola NINTENDO CLASSIC MINI: SNES to najnowsza konsola firmy Nintendo. Jej wygląd przewodzi na myśl konsole z lat 90'. The Super NES Classic Edition jest kompatybilne z the Classic Controller™ i akcesoriami Classic Controller Pro™. Dodatkowo, konsola jest wyposażona w dwa kontrolery, dzięki czemu pozwala na wspólną rozrywkę z drugim graczem.

Zestaw zawiera:

- 2 kontrolery

- kabel HDMI

- kabel USB do ładowania

Na konsoli zainstalowanych jest 21 gier, których listę publikujemy w dalszej części wpisu.
Więcej
Zwiń
Interaktywna i dająca wiele radości konsola TV do rozrywki w czasie rzeczywistym, gier i zabaw z rodziną i przyjaciółmi!
Zawiera 200 gier 32-bitowych preinstalowanych na karcie mini SD (4G TF), 39 interaktywnych gier sportowych: tenis, pływanie, aerobik, kręgielnia, jazda na nartach, siatkówka plażowa, golf..., 161 gier typu arkady: wyścigi, gry platformowe, przygodowe, łamigłówki, gry karciane...w tym 110 gier z 32-bitową grafiką, Konsola działa w czasie rzeczywistym, zawiera możliwość jednoczesnej gry przez wielu graczy oraz obsługi plików audio, wideo i zdjęć.

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
LEX-JG7420

Wymagania wiekowe od 6 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Kolor (wyliczeniowy) Niebieski
Wymiary
Opakowanie: 40,5 x 28,5 x 8 cm.

Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 40,5 x 28,5 x 8 cm.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Konsole do gier

drooooogo, mała liczba gier jak na sprzęt za taką cenę