Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty

Cena to śmiech, trzeba poczekać aż osiągnie sugerowaną wartość, bo inaczej lepiej tą kasę przeznaczyć na konsolę obecnej generacji.
Twoje domowe centrum multimedialnej rozrywki. Siądź wygodnie na kanapie, zaproś znajomych i skorzystaj z pełni możliwości, jakie oferują konsole do gier Sony Playstation, Microsoft Xbox, czy Nintendo Wii. Przegladaj zdjęcia, ogladaj filmy, graj i twórz za pomocą niezliczonej ilości aplikacji dostępnych na poszczególne platformy. Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 50 produktów - zobacz najlepsze oferty
Konsola NINTENDO CLASSIC MINI: SNES to najnowsza konsola firmy Nintendo. Jej wygląd przewodzi na myśl konsole z lat 90'. The Super NES Classic Edition jest kompatybilne z the Classic Controller™ i akcesoriami Classic Controller Pro™. Dodatkowo, konsola jest wyposażona w dwa kontrolery, dzięki czemu pozwala na wspólną rozrywkę z drugim graczem.

Zestaw zawiera:

- 2 kontrolery

- kabel HDMI

- kabel USB do ładowania

Na konsoli zainstalowanych jest 21 gier, których listę publikujemy w dalszej części wpisu.
Więcej
Zwiń
KONSOLA NEW NINTENDO 2DS XL BLACK & TURQUOISE

Nintendo 2DS XL to odświeżona wersja flagowej konsoli japońskiego producenta z wielkim ekranem, powiększoną mocą obliczeniową oraz dodatkową wypustką analogową. Mocniejszy procesor, który umożliwia granie w wymagające tytuły. Dodatkowo, konsola wspiera interaktywne figurki Amiibo, dzięki technologii bezprzewodowej NFC.
Więcej
Zwiń
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA DO 31.12.2015 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW New Nintendo 3DS XL przynosi szybszy system, nowe sterowanie, jeszcze lepszy efekt 3D, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania! Przyjemniejsze wrażenia przy graniu z funkcją 3D "super-stable 3D" Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli za pomocą kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia z 3D. *efekt 3D może u różnych użytkowników się różnić. Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Konsole do gier

Cena to śmiech, trzeba poczekać aż osiągnie sugerowaną wartość, bo inaczej lepiej tą kasę przeznaczyć na konsolę obecnej generacji.