Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty

Polecam!!!! GTA V śmiga 120 klatek na sekundę bez przycinek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Twoje domowe centrum multimedialnej rozrywki. Siądź wygodnie na kanapie, zaproś znajomych i skorzystaj z pełni możliwości, jakie oferują konsole do gier Sony Playstation, Microsoft Xbox, czy Nintendo Wii. Przegladaj zdjęcia, ogladaj filmy, graj i twórz za pomocą niezliczonej ilości aplikacji dostępnych na poszczególne platformy. Tanie Konsole do gier - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 76 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klasyczny NES powraca w znajomej obudowie będącej mini-repliką oryginalnej konsoli stacjonarnej Nintendo. Po podłączeniu konsoli do telewizora HD przy pomocy dołączonego kabla HDMI, gracze będa mogli zmierzyć się z 30 wbudowanymi grami, wśród których znajdą ulubione klasyki, takie jak Super Mario Bros., The Legend of Zelda, Metroid, Donkey Kong, PAC-MAN czy Kirbys Adventure.Do konsoli Nintendo Classic Mini: Nintendo Entertainment System dołączony będzie kabel HDMI, kabel USB umożliwiający podłączenie konsoli do zasilania * i jeden gamepad Nintendo Classic Mini: NES Controller. Niezależnie od tego czy Twoim celem będzie odkrycie na nowo ulubionych klasyków, czy też poznanie radości płynącej z grania w tytuły na NES-a, w tej fantastycznej kolekcji gier na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Więcej
Zwiń
Konsola Xbox 360 to idealny sposób na to, by zapomnieć o modernizacji sprzętu, zwalniających i wieszających się grach oraz frustracji, często pojawiającej się podczas grania na PC.Dzięki najnowszej technologii, oferującej moc obliczeniową niespotykaną w komputerach osobistych, obraz jest niezwykle ostry i szczegółowy, a granie jest czystą przyjemnością - zarówno na telewizorze HD, standardowym odbiorniku TV jak i monitorze komputerowym. Usiądź wygodnie i ciesz się pełną płynnością najnowszych gier, oferujących wrażenia nieporównywalne z niczym, co widziałeś do tej pory.Główne cechy tego modelu:nowy, ulepszony design - prawie o 30% mniejszy od swojego poprzednikaukłady wykonane w technologii 45 nm, usprawniające odprowadzanie ciepła (cichsza praca i mniejsze zużycie energii)wbudowany adapter WiFi w najszybszym obecnie dostępnym standardzie N - 802.
Więcej
Zwiń
W zestawie dwie gry Forza Horizon 2 + HALO 4, obie gry w ANG wersji językowej (brak Polskiego).

Typ konsoli Xbox 360 500GB

Kolor czarny

Obraz odtwarzanie płyt CD-ROM, CD R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD ROM, obsługiwany sygnał video 1080p,1080i, 720p (16:9), 480p, odtwarzanie zdjęć w formacie JPG, odtwarzanie filmów formacie MPEG-4, DVD Video

Dźwięk wbudowane dekodery Dolby Digital 5,1, DTS 5,1, obługiwane formaty dźwięku MP3, WMA

Komunikacja złącze sieciowe LAN Network, 4x USB 2.0, wyjście HDMI, specjany port do podlączenia Kinect’a, wbudowane WiFi w standardzie 802.
Więcej
Zwiń
Polecam!!!! GTA V śmiga 120 klatek na sekundę bez przycinek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!