Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty

Klimatyzator bardzo sprawnie chłodzi, jest nieco głośny ale nie stanowi to szczególnego problemu.
Klimatyzatory - w sam raz na upalne lato. Dzięki obecności freonu, klimatyzator szybko chłodzi nawet najgorętsze pomieszczenia. Zasłoń okna i śpij spokojnie, nawet w gorącą, letnią noc. Kup klimatyzator przenośny i nie martw się kosztami podłączania i zabudowy. Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 605 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzator CR7902 posiada funkcję zarówno nawiewu, chłodzenia, jak i osuszania powietrza, co czyni z niego bardzo użyteczne, całoroczne urządzenie.
Dbając o wygodę użytkowania, klimatyzator wyposażono w pilot zdalnego sterowania a także w timer, umożliwiający automatyczne włączenie lub wyłączenie w określonym czasie.
Klimatyzator CR7902 może być z powodzeniem wykorzystywany w różnych przestrzeniach - mieszkalnych, biurowych, wystawienniczych czy składowych.
Dzięki temu, że uzyskuje wysoką wydajność przy stosunkowo niskim poborze energii, model CR7902 może być uruchomiany na dłuższy czas bez obaw o rachunki za prąd.
To pozwala cieszyć się (w zależności od potrzeb): przyjemnym nawiewem, ożywczym chłodem lub mniejszą wilgotnością - każdego dnia.

zakres regulacji temp.
Więcej
Zwiń
LG Standard P09EN chłodzenie: 3,5 kW/grzanie: 3,8 kW W skład zestawu wchodzi jednostka zewnętrzna, jednostka wewnętrzna i pilot Dokładna specyfikacja "KLIKNIJ"
Artcool Mirror AM09BP 2,5kW

Klimatyzator ścienny LG Artcool Mirror AM09BP to najnowszy model z oferty LG. Posiada unikatowy i nowoczesny design oraz ciemna obudowę, dzięki czemu będzie świetnie prezentować się w nawet najbardziej wyszukanym wnętrzu.
Klimatyzator LG AM09BP posiada bardzo wysokie parametry pracy, przy okazji pobierając minimalną ilość prądu.
Zarówno jednostka wewnętrzna, jak i zewnętrzna jest wyjątkowo cicha.
Klimatyzator Artcool Mirror został wyposażony w jonizator oraz filtr o podwójnej ochronie, dzięki czemu powietrze jest wolne od zanieczyszczeń. Klimatyzator posiada funkcję szybkiego chłodzenia oraz szybkiego grzania, co umożliwia szybkie uzyskanie pożądanych parametrów. Klimatyzator Artcool Mirror posiada wbudowany moduł Wifi, przez co można sterować urządzeniem z dowolnego miejsca na świecie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Klimatyzatory

Klimatyzator bardzo sprawnie chłodzi, jest nieco głośny ale nie stanowi to szczególnego problemu.