Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty

Klimatyzator kupiłem w sklepie internetowym, zamontował mi lokalny instalator, pracuje bardzo cicho, ma też całkiem skuteczne filtry. Mój komfort wypoczynku znacznie wzrósł, z czystym sumieniem polecam klimatyzator
Klimatyzatory - w sam raz na upalne lato. Dzięki obecności freonu, klimatyzator szybko chłodzi nawet najgorętsze pomieszczenia. Zasłoń okna i śpij spokojnie, nawet w gorącą, letnią noc. Kup klimatyzator przenośny i nie martw się kosztami podłączania i zabudowy. Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 388 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzatory BASIC to seria urządzeń firmy LG, w których wykorzystano technikę sterowania inverterowego. Klimatyzatory LG BASIC charakteryzuje prosta i zwarta budowa. To wszystko, razem z minimalistycznym eleganckim wyglądem LG BASIC, daje jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń na rynku klimatyzatorów, oferowanych w wyjątkowo przystępnej cenie. Cechy klimatyzatora LG BASIC: Filtr antybakteryjnyFunkcja Jet CoolŁatwa i szybka instalacja Filtr antybakteryjny klimatyzatora LG Basic - element pierwszego etapu oczyszczania powietrza. Zadaniem jego jest filtracja cząsteczek kurzu o wielkości powyżej 10μm a następnie eliminacji przechwyconych w ten sposób bakterii. Prosty demontaż oraz łatwość czyszczenia - Po podniesieniu przedniego panelu klimatyzatora ściennego LG Basic wystarczy unieść filtr do góry aby w całości go wysunąć. Specjalnie zaprojektowany filtr jest łatwy do czyszczenia a czas jego użytkowania został znacznie wydłużony.
Więcej
Zwiń
Jednostka wewnętrzna Samsung Premium AR09HSSDBWKNEU 2,5kW WiFi Klimatyzator typu split firmy Samsung AR07HSSDBWKNEU INVERTER Seria Premium. Nowa linia klimatyzatorów SAMSUNG, całkowicie innowacyjna konstrukcja jednostki wewnętrznej urządzenia TRIANGLE DESING - forma trójkąta, łączy efektywne chłodzenie, inteligentne rozwiązania a parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort.Czyste wykończenie Crystal Gloss™ i design o wyjątkowych zaokrągleniach klimatyzatorów Samsung zapewnia im wyjątkowy wygląd oraz parametry pracy. Tak jak w aerodynamicznych samochodach sportowych o niezwykłych osiągach, każda część ich opływowej sylwetki jest pokryta dwuwarstwowym transparentnym materiałem aby nadaćim eleganckie wykończenie, które idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze.Konstrukcja elementów nawiewnych w wybranych modelach serii RAC umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator Ścienny Split DAIKIN FTXS20K / RXS20L INVERTER, o mocy nominalnej 2 kW Gwarancja 3 lata! Dwuobszarowy czujnik ruchu: nawiew kierowany jest w miejsce gdzie nie ma ludzi Energooszczędność w trybie stand by: redukcja zużycia energii z 10 do 2 W.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator kupiłem w sklepie internetowym, zamontował mi lokalny instalator, pracuje bardzo cicho, ma też całkiem skuteczne filtry. Mój komfort wypoczynku znacznie wzrósł, z czystym sumieniem polecam klimatyzator