Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty

Klimatyzator kupiłem w sklepie internetowym, zamontował mi lokalny instalator, pracuje bardzo cicho, ma też całkiem skuteczne filtry. Mój komfort wypoczynku znacznie wzrósł, z czystym sumieniem polecam klimatyzator
Klimatyzatory - w sam raz na upalne lato. Dzięki obecności freonu, klimatyzator szybko chłodzi nawet najgorętsze pomieszczenia. Zasłoń okna i śpij spokojnie, nawet w gorącą, letnią noc. Kup klimatyzator przenośny i nie martw się kosztami podłączania i zabudowy. Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 372 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzatory BASIC to seria urządzeń firmy LG, w których wykorzystano technikę sterowania inverterowego. Klimatyzatory LG BASIC charakteryzuje prosta i zwarta budowa. To wszystko, razem z minimalistycznym eleganckim wyglądem LG BASIC, daje jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń na rynku klimatyzatorów, oferowanych w wyjątkowo przystępnej cenie. Cechy klimatyzatora LG BASIC: Filtr antybakteryjnyFunkcja Jet CoolŁatwa i szybka instalacja Filtr antybakteryjny klimatyzatora LG Basic - element pierwszego etapu oczyszczania powietrza. Zadaniem jego jest filtracja cząsteczek kurzu o wielkości powyżej 10μm a następnie eliminacji przechwyconych w ten sposób bakterii. Prosty demontaż oraz łatwość czyszczenia - Po podniesieniu przedniego panelu klimatyzatora ściennego LG Basic wystarczy unieść filtr do góry aby w całości go wysunąć. Specjalnie zaprojektowany filtr jest łatwy do czyszczenia a czas jego użytkowania został znacznie wydłużony.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator przenośny Blaupunkt Arrifana 0707, 2,0 kW, Gwarancja 36 miesięcy! Najlepsze Rozwiązanie dla Twojego Domu i Biura Klimatyzatory przenośne marki BLAUPUNKT w swojej klasie są bezkonkurencyjne. Wyróżniają się wyjątkowym, ponadczasowym designem, doskonałymi parametrami technicznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. To połączenie niemieckiej jakości marki z nowoczesną myślą techniczną. Arrifana 07 to praktyczne i stylowe urządzenie, które może zmieścić się nawet pod biurkiem. Jego kompaktowe wymiary są idealne do niedużych pomieszczeń lub gdy nie mamy za wiele miejsca. Pomimo swoich małych rozmiarów Arrifana skutecznie chłodzi, grzeje lub osusza powietrza. Dodatkowe funkcje to: 24-godzinny Timer, Tryb Snu, Zmywalny filtr, Niezależny tryb osuszania, Pilot zdalnego sterowania. Arrifana 07 to idealne odzwierciedlenie ponadczasowego wzornictwa BLAUPUNKT. Charakterystyka i funkcje: Compact Design - Pręczna, lekka i skuteczna, Auto Mode - Automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora.
Więcej
Zwiń
VIOLA to jeden z naszych najlepszych produktów w najnowszej ofercie. Łączymy w nim eleganckie wzornictwo, doskonałą wydajność oraz niepowtarzalną jakość do której zdążyliśmy już przyzwyczaić naszych klientów.VIOLA to nie tylko nowoczesny wygląd, ale również najnowocześniejsza technologia dwułopatkowej sprężarki rotacyjnej z tłokiem mimośrodowym oraz aktywne filtry węgla i jonów srebra. To one neutralizują bakterie i wirusy obecne w powietrzu, umożliwiając czerpanie przyjemności z każdej wolnej chwili. SPECYFIKACJA: ZALETY I FUNKCJE :
Więcej
Zwiń
Klimatyzator kupiłem w sklepie internetowym, zamontował mi lokalny instalator, pracuje bardzo cicho, ma też całkiem skuteczne filtry. Mój komfort wypoczynku znacznie wzrósł, z czystym sumieniem polecam klimatyzator