Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty

Klimatyzator kupiłem w sklepie internetowym, zamontował mi lokalny instalator, pracuje bardzo cicho, ma też całkiem skuteczne filtry. Mój komfort wypoczynku znacznie wzrósł, z czystym sumieniem polecam klimatyzator
Klimatyzatory - w sam raz na upalne lato. Dzięki obecności freonu, klimatyzator szybko chłodzi nawet najgorętsze pomieszczenia. Zasłoń okna i śpij spokojnie, nawet w gorącą, letnią noc. Kup klimatyzator przenośny i nie martw się kosztami podłączania i zabudowy. Tanie Klimatyzatory - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 386 produktów - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzatory BASIC to seria urządzeń firmy LG, w których wykorzystano technikę sterowania inverterowego. Klimatyzatory LG BASIC charakteryzuje prosta i zwarta budowa. To wszystko, razem z minimalistycznym eleganckim wyglądem LG BASIC, daje jedno z najbardziej uniwersalnych urządzeń na rynku klimatyzatorów, oferowanych w wyjątkowo przystępnej cenie. Cechy klimatyzatora LG BASIC: Filtr antybakteryjnyFunkcja Jet CoolŁatwa i szybka instalacja Filtr antybakteryjny klimatyzatora LG Basic - element pierwszego etapu oczyszczania powietrza. Zadaniem jego jest filtracja cząsteczek kurzu o wielkości powyżej 10μm a następnie eliminacji przechwyconych w ten sposób bakterii. Prosty demontaż oraz łatwość czyszczenia - Po podniesieniu przedniego panelu klimatyzatora ściennego LG Basic wystarczy unieść filtr do góry aby w całości go wysunąć. Specjalnie zaprojektowany filtr jest łatwy do czyszczenia a czas jego użytkowania został znacznie wydłużony.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator ścienny split LG Basic E09EL Inverter V należy do bardzo cichych klimatyzatorów (tylko 20 dB!), posiadający ponadto dwa rodzaje filtrów - antyalergiczny i potrójny. Mocny nadmuch jednostki wewnętrznej oraz klasyczny wygląd i kształt powodują, iż jest to popularne urządzenie. Klimatyzatory serii Basic posiadają sprężarkę typu inverter, które w przeciwieństwie to sprężarek poprzedniej generacji nie włącza się cyklicznie, lecz w momencie zapotrzebowania na moc.

Charakterystyka klimatyzatora serii Basic:

 • funkcja JET COOL (bardzo szybkie schładzanie),
 • filtr antyalergiczny,
 • potrójny filtr powietrza,
 • oryginalny panel jednostki wewnętrznej,
 • zdrowe odwilżanie,
 • automatyczny tryb snu,
 • 24 godzinny timer,
 • funkcja gorącego startu,
 • automatyczne oczyszczanie AUTO CLEAN,
 • funkcja AUTO SWING,
 • kontrola kierunku nawiewu,
 • automatyczna zmiana tr
Więcej
Zwiń
Klimatyzator Ścienny Split DAIKIN FTXS20K / RXS20L INVERTER, o mocy nominalnej 2 kW Gwarancja 3 lata! Dwuobszarowy czujnik ruchu: nawiew kierowany jest w miejsce gdzie nie ma ludzi Energooszczędność w trybie stand by: redukcja zużycia energii z 10 do 2 W.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator kupiłem w sklepie internetowym, zamontował mi lokalny instalator, pracuje bardzo cicho, ma też całkiem skuteczne filtry. Mój komfort wypoczynku znacznie wzrósł, z czystym sumieniem polecam klimatyzator