Tanie Czytniki e-book - najlepsze oferty

Dzięki czytnikowi tysiące publikacji możesz mieć zawsze przy sobie. Wyjątkowo wydajna bateria sprawia, że możesz zapomnieć o ładowaniu na wiele dni. Czytniki e-book towarzyszą w podróży, na zajęciach i w domu, a dodatkowo oszczędzają miejsce na półkach, których nie zajmują już książki. Tanie Czytniki e-book - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21 produktów - zobacz najlepsze oferty
All New Kindle Touch 8 2016* Kindle to wyjątkowy i prosty w obsłudze czytnik e-book, który zrobi wrażenie na każdym kto chce mieć wszystkie swoje książki zawsze w zasięgu ręki. Najnowsze rozwiązania zamknięte w minimalistycznym, lekkim i kompaktowym urządzeniu oraz szereg wygodnych funkcji, które usprawnią i uprzyjemnią czas spędzany przy lekturze. Czytelny obraz, łatwa, dotykowa obsługa i tysiące najnowszych tytułów z pośród światowych bestsellerów. *Wersja z reklamami Ostry, czysty tekst Wyświetlacz kindle wykonany w technologii e-ink, sprawia, że wyświetlony tekst wygląda niemal identycznie jak ten spotykany w tradycyjnych książkach. Matowy ekran odbija światło, w ten sam sposób jak zwykły papier. Nie jest on również podświetlany, co sprawia, że promienie słoneczne nie mają wpływu na pracę czytnika. Kindle stosuje cząstki atramentu oraz ich właściwości, regulowane czcionki dają efekt obrazu bardziej wyrazistego.
Więcej
Zwiń
Czytnik e-book Amazon Kindle Toch 8 new (2016) black bez reklam, z wbudowanym słownikiem posiadającym ponad 250 000 definicji. Czytnik został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 800×600 pikseli. Kindle posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 4GB, co umożliwia przechowanie tysięcy książek. Wbudowane Wi-Fi pozwala w łatwy sposób łączyć się z domową siecią lub dostępnymi hotspotami. Ekran został wykonany ze szkła eliminującego odblaski, dzięki czemu spisuje się świetnie nawet w intensywnym świetle słonecznym.
Więcej
Zwiń
Wyłącznie w inkBOOKS - nowy thriller autorki bestsellera Dziewczyna z pociągu - "Zapisane w wodzie" GRATIS!
Zestaw promocyjny:

Czytnik ebooków

GRATIS: ebook Zapisane w wodzie Pauli Hawkins

Edycja limitowana do wyczerpania zapasów i/lub do 31.08.2017. Komplet zawiera: czytnik ebooków oraz kupon umożliwiający pobranie e-książki "Zapisane w wodzie". Kod wysyłany jest e-mailem po poprawnym opłaceniu i zrealizowaniu zamówienia. Kod zrealizować możesz na https://www.inkbooks.eu będąc zarejestrowanym i zalogowanym do Konta Użytkownikiem; W przypadku chęci zwrotu komplet musi zostać zwrócony pełnowartościowy (np. kod nie może zostać zrealizowany). W innych przypadkach zastosowanie będzie mieć Regulamin Serwisu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie Czytniki e-book