Tanie Czytniki e-book - najlepsze oferty

Mój pierwszy, ale świetny. Bez zarzutu, działa genialnie. Jestem zadowolony i mogę polecić wszystkim, którzy się wahają:)
Dzięki czytnikowi tysiące publikacji możesz mieć zawsze przy sobie. Wyjątkowo wydajna bateria sprawia, że możesz zapomnieć o ładowaniu na wiele dni. Czytniki e-book towarzyszą w podróży, na zajęciach i w domu, a dodatkowo oszczędzają miejsce na półkach, których nie zajmują już książki. Tanie Czytniki e-book - najlepsze oferty w najniższych cenach znajdziesz w internetowej porównywarce cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 17 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czytnik e-book Amazon Kindle Toch 8 new (2016) black bez reklam, z wbudowanym słownikiem posiadającym ponad 250 000 definicji. Czytnik został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 800×600 pikseli. Kindle posiada wbudowany dysk twardy o pojemności 4GB, co umożliwia przechowanie tysięcy książek. Wbudowane Wi-Fi pozwala w łatwy sposób łączyć się z domową siecią lub dostępnymi hotspotami. Ekran został wykonany ze szkła eliminującego odblaski, dzięki czemu spisuje się świetnie nawet w intensywnym świetle słonecznym.
Więcej
Zwiń
1x Czytnik e-booków inkBOOK Classic 9289

Ultralekki i niezwykle funkcjonalny czytnik ebooków inkBOOK Classic wyposażony w nowoczesny ekran E-Ink Carta zapewniający bardzo wysoką jakość wyświetlanego tekstu. W urządzeniu zastosowano moduł Wi-Fi, 4GB wbudowanej pamięci, złącze USB i akumulator o pojemności 1600 mAh. W zestawie z czytnikiem znajduje się funkcjonalny kabel microUSB

Cechy produktu:
  • ekran E-Ink Carta o przekątnej 6 cali i rozdzielczości 1024 x 758 px
  • wbudowana pamięć 4GB
  • pojemność akumulatora 1600 mAh
  • Wi-Fi
  • złącze USB
  • załączone wyposażenie: kabel microUSB
zobacz wszystkie parametry

OPIS

inkBOOK Classic jest urządzeniem, który możemy zakwalifikować do kategorii "entry level". Postawiliśmy tu na łatwość obsługi. Klasyczny sposób nawigacji (klawisze) jest tu połączony z uproszczonym menu.
Więcej
Zwiń
Mój pierwszy, ale świetny. Bez zarzutu, działa genialnie. Jestem zadowolony i mogę polecić wszystkim, którzy się wahają:)